Teltonika High-Tech Hill vilnius
„2l architects“ vizual.

Atskleidė, kaip Vilniuje atrodys įspūdingo dydžio technologijų parkas „Teltonika High-Tech Hill“


Verslininkas, interneto prietaisų gamybos įmonės „Teltonika“ įkūrėjas Arvydas Paukštys socialiniame tinkle „LinkedIn“ pasidalino iki šiol neviešintomis vizualizacijomis, kaip turėtų atrodyti Vilniuje, Liepkalnyje, iškilsiantis technologijų parkas „Teltonika High-Tech Hill“.

„Trečiadienį kviečiame Lietuvos Vyriausybę susipažinti su „Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parko vizija.

Parką sudarys puslaidininkinių lustų surinkimo, testavimo ir gamybos pastatų kompleksas, spausdintinių plokščių gamykla, plastikinių komponentų gamykla, įrankių ir mechaninės įrangos gamykla, surinkimo fabrikai, mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijos, mokymo ir mokslo centras“, – tvirtino A. Paukštys.

teltonika-technologiju-parkas

Skelbiama, jog artimiausiomis dienomis bus pateikta daugiau informacijos.

Keletas svarbiausių faktų apie „Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parką: 8 000 darbo vietų, 61 ha teritorija, 400 000 m2 bendro pastatų ploto.

Gruodį buvo skelbta, jog Teltonikos“ įmonių grupė Vilniuje numato investuoti 96 mln. eurų.

Taip pat buvo skelbta apie planus iki 2029 metų sostinėje šalia Liepkalnio gatvės 14 ha teritorijoje įsikurs „Teltonika High-Tech Hill“ 2 etapo technologijų parkas.

Numatoma, kad apie 95 proc. naujosiose gamyklose pagamintos produkcijos bus eksportuojama.

Teritoriją projektuoja architektų studija „2l architects“.

„Kurdami šį projektą, turėjome galimybę įsijausti ir žvelgti toli į ateitį – lygiai taip, kaip tai daro pati „Teltonika“. Šiandien pagaliau galime vizualiai pasidalinti savo pastarojo pusmečio darbo vaisiais – koks bus ir kaip atrodys šis Rytų Europos mastu unikalus technologijų parkas.

Tai 49 ha teritorijos, 14 gamyklų, laboratorijų ir ofisų pastatų, kuriuose darbuosis virš 8000 specialistų“, – savo „LinkedIn“ paskyroje rašė architektai iš „2l architects“.

Teltonika High-Tech Hill Teltonika High-Tech Hill

Teltonika High-Tech Hill


Dalintis:

2 komentarai. Leave new

 • Mieste padides tarsa.Nejau nebuvo galima rasti vietos toliau nuo miesto.Plius nelietuviskas pavadinimas.Kazkokia velniava.

  Atsakyti
  • Toliau nuo miesto? Kad išvis nei miesto viešuoju, nei dviračiu, nei paspirtuku nebebūtų galima į darbą nuvažiuot? Visai neprotaut reik, kad tokias nesąmonęs siūlyt. Kaip tik tada tarša išaugs, veltui švaistysis laikas ir deginsis kuras, kai 8000 darbuotojų kasdien su automobiliais važinės per Vilnių į užmiestį ir atgal. Plius dar logistika tarp jau dabar esamų Teltonikos objektų.
   Teltonika beveik viską eksportuoja, pavadinimas turi būti skirtas tartptautinei rinkai, o ne bobelkom, net nežinančiom, kam teltonikos gaminiai naudojami. Ir šiaip, prieš priekaištaujant dėl lietuviškumo pirmiausia reikėtų savo lietuvišką rašybą susitvarkyt.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų