Turto banko nuotr.

Aukcione parduodami pastatai Balsio ežero pakrantėje


Turto bankas skelbia išskirtinį aukcioną, kuriame bus parduodami daugiau nei 250 kv. m gyvenamosios ir ūkinės paskirties pastatai Balsio ežero pakrantėje Vilniuje.

Pro langą atsiveriantis vaizdas į Balsio ežerą ir gyvybingus miškus. Ramybės kampelis, kuris gali tapti puikia poilsio vieta, ieško naujojo šeimininko.

Valstybės funkcijoms nereikalingas objektas, esantis Gulbinų g. 31, pasižymi užburiančiais apylinkių vaizdais. Šalia sklypo teka sraunus upelis,  vos už keleto metrų – ežero pakrantė. Objektas apsuptas miškų, tačiau yra puikiai pasiekiamas. Apylinkėse išvystyta dviračių ir pėsčiųjų takų infrastruktūra, todėl vietovė galima patogiai pasiekti tiek automobiliu, tiek dviračiu.

„Objektas įsikūręs unikalioje vietoje, apsuptas vienų švariausių vandens telkinių šalyje. Būtent Balsio ežero pakrantėje esantis pliažas pastaruosius metus yra gavęs mėlynąją vėliavą. Tiek supanti aplinka, tiek objekto paskirtis suponuoja, kad tai gali tapti puikia investicija poilsinio turizmo plėtrai, sveikatingumo kompleksui arba unikaliai asmeninei rezidencijai. Juolab, kad objekte yra visos reikiamos komunikacijos, vietinis gręžinys. Sklypas kraštinis, nesiriboja su privačia nuosavybe, o tai užtikrina didesnį privatumą“, – sako Turto banko Pardavimų departamento direktorė Guoda Gurauskaitė.

Ji pažymi, kad daugiau nei 13 arų sklype esantys keli pastatai yra geros būklės. Abu statiniai yra dviejų aukštų, įrengti, nuo antrojo aukšto atsiveria puiki Balsio ežero panorama.

Parduodamas objektas nuo Vilniaus centro nutolęs vos apie 10 km, o pasiekti jį galima per maždaug 20 min. Netoliese kursuoja miesto viešasis transportas, yra prekybos centrai.

„Parduodamo objekto kaimynystėje vyrauja nedidelio aukštingumo gyvenamosios paskirties pastatai, todėl naujasis šeimininkas galės džiaugtis ramia aplinka. Per pastaruosius metus šioje Vilniaus vietoje buvo tvarkoma miesto infrastruktūra, o tai prideda ne tik patrauklumo, bet ir saugumo bei funkcionalumo“, – pabrėžia G. Gurauskaitė.

Gulbinų g. 31 esančio objekto elektroninis aukcionas įvyks šių metų liepos 2 dieną , svetainėje www.eaukcionai.lt, registracija į aukcioną prasidės birželio 25 d.. Pradinė aukciono kaina – 303 tūkst. eurų. Už parduotą turtą gautos lėšos bus skirtos Turto banko vykdomiems modernizacijos projektams finansuoti.

Per artimiausius trejus metus Turto bankas planuoja parduoti valstybei nereikalingo turto už 120 mln. eurų. Gautos lėšos, kartu su ES parama ir valstybės perskolintomis lėšomis bus investuojamos į valstybės pastatų statybą, atnaujinimą, pritaikymą neįgaliesiems, energetinio efektyvumo ir energijos gamybos priemones.

 

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų