Bene šilčiausios rinkoje slankiųjų durų sistemos


Šiuolaikinio namo statybose, vis dažniau mūrinės namo sienos keičiamos dideliais, vitrininiais langais, o paprastos durys – slankiosiomis sistemomis. Dėka didelių stiklo plokštumų į namus patenka kur kas daugiau natūralios šviesos, o taip pat atsiranda galimybė gėrėtis vaizdais už lango. Vis tik išsirinkti kokybiškas, patikimas ir puikiomis šiluminėmis savybėmis pasižyminčias duris, apie tai nieko neišmanančiam pirkėjui, gali tapti išties nelengvu išbandymu.

Todėl „TIKS langai“ siūlo, ko gero, šilčiausias rinkoje slankiąsias HS tipo duris. Pakeliamos ir stumdomos durys iš kitų plastikinių durų išsiskiria itin žemu slenksčiu ir dideliais gabaritais. Beveik su grindimis susilyginantis slenkstis, kuris taip pat pasižymi ir puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, nesukuria papildomo barjero, galinčio trukdyti vaikštant. O masyvių konstrukcijų (varčios svoris gali siekti iki 400 kg) dėl jose sumontuotų aukštos kokybės mechanizmų, varstymas yra itin paprastas ir lengvas.

Norėdami užtikrinti, kad kiekvienas klientas galėtų išsirinkti individualius poreikius atitinkančias slankiąsias duris, „TIKS langai“ siūlo net 7 skirtingas HS tipo durų komplektacijas – Silver, Gold, Platinum, Diamond, Basic, Standart ir Premium. Daugiau informacijos ieškokite internetiniame „TIKS langai“ puslapyje www.tikslangai.lt

 

Nemokamas telefono numeris 8 800 22 225, el. paštas info@aveplast.lt, www.tikslangai.lt


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų