ego spa birstonas
EGO SPA nuotr.

Ego SPA – išskirtinis poilsis tik suaugusiems


Viešbučio ir SPA kompleksas Birštone Ego SPA savo klientus vilioja išskirtinėmis poilsio bei sveikatinimo paslaugomis, įspūdingu interjeru ir ramybe – čia svečiai priimami tik nuo 18 metų.

„Dauguma klientų lieka sužavėti išskirtinio dizaino, spalvų, ryškumo. Kaip jie sako, galima fotografuoti kiekvieną kampą“, – džiaugiasi Ego SPA projektų vadovė Indrė Valionienė.

Pasak jos, Birštone, šalia Žvėrinčiaus miško, jau dvejus metus veikiantis viešbučio ir SPA kompleksas sulaukia daugiausia porų nuo 35 iki 55 metų ir vyresnių.

Čia iš visos Lietuvos ir net užsienio žmonės atvyksta praleisti kokybiško laiko kartu, atsipalaiduoti po darbų, nes viešbutis suteikia visišką ramybę. Koncepcija priimti tik suaugusiuosius, be vaikų, pasiteisino – svečiai gali mėgautis netrikdomu atsipalaidavimu, yra klientų, kurie dėl to sugrįžta net po kelis kartus.

ego spa birstonas
EGO SPA nuotr.

„Svečiams patinka būtent tai, kad ramybė pas mus nėra nuobodi, atvirkščiai – ji labai žaisminga“, – sako I. Valionienė. Potyriai užplūsta vos įžengus į vestibiulį, kur pasitinka siauro ovalo formos atrijus su galerijomis. Iš jų žengiant minkštais kilimais patenkama į netradicinių formų ir išdėstymo 59 svečių kambarius.

Vidų puošia art deco stiliaus linijos, persipinančios su postmodernistiniu Memphis dizainu, o žvilgsnį tarsi nuramina sodrios, užburiančios smaragdo spalvos sienos.

Analogų neturinti deguonies procedūra

Lyg atskira oazė – SPA masažų centras, kurio grindys primena slenkantį kopų smėlį, o banguojančios sienos suminkštintos tekstūriniu smėlio tinku. SPA erdvėje siūloma net keliolika autorinių kūno ir veido terapijos procedūrų.

Viešbutyje besisvečiuojančioms poroms patrauklus SPA Duetų pasiūlymas, kai pasirinktos procedūros yra atliekamos abiem vienu metu toje pačioje patalpoje ir poros gali pasimėgauti kokybišku, maloniu laiku drauge.

Čia yra ir terapijos deguonimi centras Oxygen SPA, kuriame veikia analogų Baltijos šalyse neturinti dešimties vietų hiperbarinės deguonies terapijos kamera, dar vadinama barokamera.

Tai – hermetiška patalpa, kurioje svečiai su sandariomis veido kaukėmis per uždaro kontūro deguonies tiekimo sistemą kvėpuoja grynu medicininiu deguonimi. Oras barokameroje suslegiamas iki 2,5 atmosferos slėgio – tai prilygsta 10 metrų gylyje po vandeniu esančiam slėgiui. Čia vykstantys terapijos seansai padeda gydyti daugiau nei 30 įvairių ligų ir traumų, regeneruoja, gerina savijautą ir pristabdo senėjimo laikrodžius.

ego spa birstonas
EGO SPA nuotr.

Restoranas – tarsi atogrąžose

Atskiro dėmesio vertas viešbučio fine dining restoranas, kuriame stebuklus lėkštėje kuria virtuvės šefas Erikas Jenerikas – jo sudarytame meniu vyrauja įvairių pasaulio virtuvių gastronominiai šedevrai. Ragauti patiekalus dar gardžiau, kai supa išskirtinai malonus ir pats restorano interjeras.

Atrodo, tarsi būtum atogrąžose – sienas puošia milžiniški žaismingi koliažai, kuriose atvaizduotas Rojaus sodas. Kuriant vientisos erdvės įspūdį, restorane ir sienos, ir lubos nudažytos sodria žalia spalva. Taip erdvės kontūrai išnyksta, susilieja, patalpa įgauna daugiau gylio, tampa atmosferiška.

ego spa birstonas
EGO SPA nuotr.

Nestandartinė konferencijų aplinka

Unikalią Ego SPA koncepciją atspindi ir konferencijų salė, neprimenanti standartinio susitikimų centro. Akustinės jos lubų plokštės nudažytos neįkyria, bet interjerui įdomumo ir šiltumo suteikiančia aukso spalva.

Ypatingos yra ir galinėse sienose suformuotos arkos, kurioms parinkti olandų kūrėjų Moooi tapetai su neegzistuojančių gyvūnų fragmentais. Tai labai pagyvina interjerą. „Konferencijas pas mus mėgsta rengti įmonės, kurios nori savo darbuotojus perkelti į netradicines erdves, įkvėpti juos, motyvuoti, pradžiuginti ne tik gražia aplinka, bet ir nepaprastu maistu“, – sako I. Valionienė.

Pasak jos, tokią puošnią salę svečiai renkasi ir asmeninėms šventėms – vestuvėms, gimtadieniams. Žmonėms ypač patogu, kad čia pat restorane gaminamas maistas ir po šventės nereikia vykti į nakvynės vietą – viešbučio kambariai čia pat.

 

Partnerio turinys


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų