uab libra vitalis
Bendrovės nuotr.

Estetinė ir funkcinė patalpų apsauga nuo saulės ir karščio


Vasarą lydintis karštis yra labai svarbus veiksnys, o priklausomai nuo taikomų būdų kartais pavyksta pasiekti, kad patalpos neįkaistų, kartais – ne. Patalpose galima įrengti kondicionierius, tačiau reikia atsižvelgti į tokį vasaros palydovą – darbo triukšmą – bei tikimybę peršalti dėl per didelio vidaus ir lauko temperatūros skirtumo.

Palyginti populiarios yra markizės, taip pat langų stiklo dengimas apsaugine plėvele nuo saulės. Ne visos plėvelės tinka, kai kurios labai stipriai atspindi saulės spindulius, sukurdamos akinantį efektą supančioje aplinkoje. Daugelyje Europos miestų veidrodinius stiklus draudžiama naudoti būtent dėl ​​galimo akinimo.

Taip pat atspalvis gali būti per tamsus – todėl patalpas reikia ilgiau apšviesti ir tokiu būdu eikvojama elektros energija. Kartais pasirinkus netinkamas stiklo dangas ir lipnias plėveles, pasiekiamas radiatoriaus efektas – stiklas ar plėvelė įkaista saulėje, grąžindama šilumą stiklui, ir situacija tik blogėja.

Daugumoje tradicinių apsauginių nuo saulės plėvelių yra metalo dalelių, o tarp plėvelės ir stiklo patekus vandens atsiranda korozija. Dėl to plėvelė praranda savo savybes, susidaro vizualiai nepatrauklus bendras pastato vaizdas. Kitas didelis apsauginių nuo saulės plėvelių, kuriose yra metalo dalelių, trūkumas – mobiliojo ir belaidžio interneto duomenų srauto trikdžiai.

uab libra vitalis

Reikšminga ir tvari apsauga

3M™ Sun Control Window Films, Prestige Series yra vienas iš sprendimų, mažinančių saulės skleidžiamą kaitrą, – langai ar vitrinos uždengiamos apsauginėmis nuo saulės plėvelėmis. Taigi patalpa žymiai mažiau įkaista ir padidėja mikroklimato komfortas. Dažnai pakanka tiesiog uždėti tokią plėvelę nenaudojant tradicinių aušinimo būdų, tačiau šį būdą galima derinti ir su kondicionavimo sistema, darant prielaidą, kad labai didelės aušinimo galios neprireiks.

Dėl specialios gamybos technologijos apsaugos nuo saulės plėvelė 3M™ Sun Control Window Films yra pelnytai rinkos lyderė funkcionalumo ir estetikos požiūriu. Plėvelės struktūra susideda iš 200 nanosluoksnių, kurie itin efektyviai apsaugo patalpas nuo saulės kaitros, nesumažindami dienos šviesos kiekio, kartu – permatomumo. Gaminant plėvelę NENAUDOJAMAS metalas – tai reikšminga, nes dėl panaudotų inovatyvių sprendimų šios plėvelės tarnauja daug ilgiau ir efektyviau.

3M™ Sun Control Window Films turi unikalią savybę – sumažinti saulės kaitrą vasarą, tačiau žiemą, kai saulės spinduliai nukreipti kitu kampu, saulė kaip tik priešingai patenka į patalpą ir padeda palaikyti šilumą. Apsauginės nuo saulės plėvelės yra dviejų tipų: klijuojamos prie stiklo iš išorės arba dedamos ant stiklo iš vidaus.

Montavimas ir išlaidų apskaičiavimas

Nors techniškai 3M™ Sun Control Window Films montavimas yra nesudėtingas, geriausia tai patikėti profesionalams, kad būtų pasiektas puikus rezultatas. Gamintojai plėvelėms suteikia 10 metų garantiją, tačiau praktiškai jos tikrai tarnauja ilgiau nei 10 metų.

Estijoje ši medžiaga yra labai dažnai naudojama ir paklausi, taip pat Latvijoje kasmet vis daugiau dėmesio skiriama medžiagos panaudojimui, aukštai įvertinant technines savybes ir pasiekiamą rezultatą – patalpose pasiekiamas drastiškas saulės poveikio sumažėjimas.

uab libra vitalis

Dažnas didesnių ar mažesnių langų pasirinkimo kriterijus yra saulės įtaka – kuo mažesni langai, tuo mažesnė įtaka. Jei stiklai padengti apsaugine nuo saulės plėvele, renkantis langus svarbus tik estetinis kriterijus, jo neriboja funkcinės sąlygos. Didelės patalpos su plačiais stiklais ir komfortišku klimatu vasarą – ne svajonė, o racionali galimybė.

Inovatyvaus gaminio – apsaugos nuo saulės plėvelės – kaina negali būti skaičiuojama pagal paprastą formulę, nes kiekvienas objektas turi savo individualų sprendimą. 3M atstovybėje specialistai išlaidas skaičiuoja priklausomai nuo langų stiklinimo kiekio, dydžio, vietos. Pagal kompiuterinio modeliavimo programą rekomenduojamas efektyviausias būdas, apsaugantis patalpas nuo perkaitimo. Standartinis stiklas turi terminių trūkių riziką, todėl sprendimas randamas atsižvelgiant į stiklinimo techninius parametrus. Naujas grūdintas stiklas terminių trūkių rizikos neturi, todėl sprendimai gali būti įvairesni.

Bet kokiu atveju patyrusių 3M ekspertų komanda suteiks informaciją ir techninę pagalbą bet kokio dydžio objektuose – pradedant nuo ​​nedidelių šeimos namų iki didelių biurų pastatų.

Techniniai parametrai

3M™ Sun Control Window Films

  • Plėvelės plotis – nuo 91 iki 183 cm. Jei dengiamas plotas yra platesnis, prilipimo taškų faktiškai nesimato.
  • Visiškai pašalinamas akinimo efektas iš išorės.
  • Medžiagos naudojimas yra patvirtintas naudoti LEED (pastato tvarumo vertinimo sistema) objektuose, todėl ji jau pripažinta tarptautiniu mastu kaip tvari medžiaga.
  • Blokuojama 99,9 proc. ultravioletinių spindulių, tačiau saulės skleidžiamo karščio poveikis sumažėja iki 78 proc., nesumažinant ar neturint didelės įtakos dienos šviesos kiekiui patalpoje.
  • Plėvelės paviršius atsparus mechaniniam poveikiui, neatsiranda subraižymų kasdien valant langus.
  • Montavimo temperatūra – nuo 8 iki 45 °C.
  • Atsparumas nuo -40 iki +80 °C.
  • Leidžia ženkliai sutaupyti elektros energijos sąnaudas palaikant komfortišką patalpų mikroklimatą, taip sumažinant komunalines išlaidas.
  • Netrukdo mobiliajam ryšiui.
  • Greitas ir patogus montavimas, nereikia didelių išlaidų, norint sumažinti karštį patalpoje.

 

3M™ Sun Control Window Films, Prestige Series plėvele prekiauja UAB „Libra Vitalis“.

 

 

Partnerio turinys


Dalintis:

1 komentaras. Leave new

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų