Bajoraitės dizainas

Balsai:
128

Dauguma mūsų svajoja apie nuosavus inovatyvius namus, apie vietą, į kurią būtų galima grįžti po sunkios darbo dienos ir kuri mums suteiktų visapusį poilsį. Vietą, kuriai ne mes tarnautume, o ji mums, kurioje būtų patogu ir gera.

„Namas X“ – tai modernus ir stilingas gyvenamasis vieno aukšto namas jaunai šeimai, esantis Kauno rajone. Šio būsto šeimininkai – drąsūs, ryžtingi žmonės, besidomintys naujovėmis, mėgstantys investuoti į savo ateitį ir pažangiausias technologijas, kurios namus paverčia jaukiais bei patogiais. Jie žino, kad erdvė su maksimaliu funkcionalumo ir komforto paketu yra ta vieta, kurioje jie turi gyventi.
Gamtos supamą būstą sudaro bendra svetainės ir virtuvės zona, miegamasis bei vonios kambarys. Interjere dominuoja šviesūs ir tamsūs atspalviai, susipinantys į bendrą visumą, akcentiniai aukso dekoro elementai bei žali interjerą dar labiau gyvinantys atspalviai.

JUNG. Prie įėjimo integruota gamintojo „Jung“ telefonspynės vidaus stotelė LS 990 suteikia galimybę matyti apsilankantį svečią. Visame interjere naudojami „Jung“ A 55O serijos jungikliai ir kištukiniai lizdai, išsiskiriantys patogumu, estetika ir galimybe į vieną jungtuko rėmelį sudėti daug valdymo mygtukų. Kištukiniai lizdai parinkti su apsauga nuo vaikų, nes saugumas taip pat svarbi detalė namuose. Svetainės ir virtuvės zonoje įmontuota „Jung“ sistema KNX SC19, reguliuojanti ne tik pagrindinės erdvės garso takelius, temperatūrą, bet ir padedanti palaikyti tinkamą oro srautą visuose namuose, vieno mygtuko paspaudimu reguliuoti užuolaidas ir lauko žaliuzes. Miegamajame integruotas patalpų valdiklis „KRMTSD F50 CD500 Alpinweiss“ – kompaktiškas, su ekranu, skirtas apšvietimui, temperatūrai ir žaliuzėms valdyti. Vonios kambaryje dominuoja „Jung“ sistema KNX (dviejų zonų šviesos reguliavimas, norimos temperatūros palaikymas, garso sistema) užtikrina dar didesnį komfortą mėgaujantis vonios malonumais po darbo dienos.

GROHE. Atsižvelgiant į šių dienų problemas, virtuvėje parinktas „Ltipo“ snapo dizaino maišytuvas su vandens filtravimo sistema „Grohe Blue“, leidžiantis mėgautis gaiviu, tyru ir malonaus skonio vandeniu kiekvieną dieną. Galimybė jį valdyti mobiliuoju telefonu taip pat žavi, nes suteikia papildomą patogumą. Lengvai montuojamos estetiškos „Grohe“ potinkinės sistemos: maišytuvas „Atrio“, į sieną įmontuojamas pakabinamo klozeto rėmas „Rapid SLX“ bei maksimaliam komfortui ir malonioms akimirkom duše naudojama sistemas „Grohe Smart Control“ su dušo galvute „Smart Active“. Dėl galimybės individualiai reguliuoti vandens srovės srautą galima drąsiai sakyti – tai tikras namų SPA.

INTERJERO LINIJA. Visose erdvėse sudėtos „eglutės“ stiliaus „Gardenia“ grindys iš kolekcijos „Amtico FORM“, kurių galima įsigyti „Interjero linijos“ parduotuvėse.

CLASSIC LINE DECOR. Šio gamintojo naudojamos grindjuostės (SK-4011), dekoratyvinės juostos luboms be ornamentų (PCN2045; F-PCN2045). Miegamąjį bei pagrindinę erdvę puošia nuostabaus dizaino lubų rozetės (CM 7027).

VALVĖSTA. Natūralaus medžio rašto (Golden Oak) serijos „Millboard“ terasos grindys puikiai susilieja su gamtos motyvais.
Technologijoms tobulėjant privalome judėti pirmyn, taigi tokie inovatyvūs namai ir juose naudojamų gamintojų produkcija yra mūsų ateitis, su kiekviena diena progresuojanti ir reikalinga šiuolaikiniam žmogui.

Bajoraitės dizainas

Indrė Bajoraitė-Mališauskienė | www.bajoraitesdizainas.lt | Tel.nr +37069006817 | indre.malisauskiene@gmail.com