Lauko dangos – tarp kokybės ir inovacijos


UAB Lauko dangos pristato liejamas akmenukų dangas. Šios dangos dėl savo ilgaamžiškumo, tvirtumo, estetikos, laidumo vandeniui, idealiai tinka ne tik lauko erdvėms (pėsčiųjų ir dviračių takams, automobilių sotvėjimo aikštelėms, gyvenamųjų namų aplinkoms, parkams, skverams, rekreacinėms ir poilsio zonoms, terasoms, balkonams ir pan.), bet ir vidaus erdvėms apipavidalinti (biurams, restoranams bei kavinėms, automobilių salonams, galerijoms, įvairioms laisvalaikio erdvėms ir t.t.)

Dangos įrengiamos iš smulkios frakcijos akmenukų ar kitos medžiagos, susmulkintos į granules užpildo mišinio, sumaišyto su skaidria derva ir išliejama ant lygaus pagrindo. Užbaigtas paviršius yra besiūliai išlieta grindinio danga, kuri yra atspari įtrūkimams, lygi, neišsibarstanti, didelės priežiūros nereikalaujanti, išskirtinai ir estetiškai atrodanti. Plati spalvų mišinių pasirinkimo įvairovė atsižvelgiant į pageidaujamas dangos sąvybes ir aplinką. Liejamų akmenukų dangų sistemos yra sertifikuotos ir atitinka aukščiausius tokiems produktams keliamus kokybės reikalavimus.

UAB Lauko dangos yra oficialus Addagrip kompanijos produkcijos atstovas ir rangovas Baltijos šalyse. Specialiai dangų gamintojo apmokytas techninis personalas bei dangų įrengimo komanda suteiks visą reikiamą informaciją apie mūsų atstovaujamos kompanijos produktus bei atsakingai ir kokybiškai įrengs šias dangas jūsų pageidaujamose vietose.

Pristatome NAUJIENĄ Lietuvoje! Tamsoje švytinčią dangą STARPATH! Inovatyvios technologijos dėka, liejant akmenukų dangas, galime panaudoti laisvą UV spindulių energiją ir sukurti apšviestų kelių efektą. Kuomet UV spindulių prisotintos granulės sumaišomos su liejamos akmenukų dangos mišiniu, išlieta danga tamsoje pradeda švytėti ir išsilaiko iki 10 valandų. Ši naujovė idealiai tinka tiems projektams, kurie, nenaudojant tradicinių apšvietimo elementų, reikalauja neryškaus aplinkos pašvietimo. Taip atsisakoma ne tik techninės priežiūros, bet ir kitų išlaidų, susijusių su apšvietimu.

Privalumai: Tvarus aplinkai, ekonomiškas apšvietimo būdas, neryškios šviesos apšvietimas, tinkamas vietovėms, kuriose nėra galimybės elektriniam apšvietimui, mažai priežiūros, dekoratyvus, mažinantis taršą.

 

Daugiau informacijos apie mūsų liejamas akmenukų dangas rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu www.laukodangos.lt


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų