Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, Architektūros fakultetas

1. Pasirinkau Tauragę, nes nesu čia buvęs ir norėčiau iš arčiau pažinti šį miestą. Kiek esu domėjęsis, Tauragėje daug po karo statytų stalinistinių pastatų, todėl, manau, mano sukurtas objektas atnaujintų miestą, taptų jo akcentu.

2. Manau, kad išmanusis miestas turi būti siejamas su ateitimi. Jame turėtų būti sprendžiami ekonomikos, energijos, ekologijos klausimai. Tai toks miestas, kuriame būtų gera ir jauku gyventi.

3. Mane žavi ispano Antoni’io Gaudí kūryba. Jo darbai išsiskiria iš kitų savo unikalumu. A. Gaudí kūryboje ryški tradicijos ir naujumo sintezė.

Savo individualumu domina Lietuvos architektas Rolandas Palekas, kuriam svarbu suderinti gamtos vaizdus ir architektūrą, tai suteikia savotiško žavesio. Vieno architekto idealo neturiu. Vertinu architektūrinius objektus pagal jų stilių, kuris gali pritraukti, sužavėti, atimti amą. Išskirtinio stiliaus objektą gali sukurti net neišgarsėjęs architektas.

4. Orientuojuosi į daug miestų. Man labai patinka Rio de Žaneiras, Paryžius, Lisabona, Praha, Venecija. Jie visi savotiškai įspūdingi, visi skirtingi, bet turi ir daug bendra.

5. Žinoma, kiekvienas iššūkis ir patirtis leidžia tobulėti ir žengti pirmyn, o dalyvavimas projekte leis įgauti profesinės patirties ir žinių.

6. Kaip ir kiekvienas grupės vadovas, tikisi, kad jo studentai padarys maksimumą ir taps geriausi.

7. Norėčiau, kad mūsų komandos credo būtų toks: „Tikėk tuo, ką darai.“

Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, Architektūros fakultetas

Komandos nariai:

Kasparas Kurtovas (Architektūros fakultetas, architektūra, IV kursas)

Vadovai:

Dėstytojas doc. Alvydas Žickis

Pasirinkta teritorija:

Tauragė