default

Mokiniams ir bendruomenėms atvertas Vilniaus Radvilų gimnazijos sporto aikštynas


Atnaujinti Vilniaus miesto mokyklų sporto aikštynai jau atveriami mokiniams ir šalia gyvenančioms bendruomenėms. Šiandien atidarymo šventė vyko Vilniaus Radvilų gimnazijos sporto aikštyne, kuriame  įrengtos dvi krepšinio ir viena tinklinio aikštė, futbolo aikštė, bėgimo takai ir treniruoklių zona.

Sutvarkytos sporto infrastruktūros šioje vietoje laukė ne tik Radvilų gimnazijos bet ir šalia Gelvonų, Šeškinės, Šeškinės Sodų, S. Stanevičiaus, Fabijoniškių gatvių gyvenantys miestiečiai. Mokyklos aikštynu po pamokų galės naudotis ir jie.

„Į miesto mokyklų sporto aikštynus ateina civilizacija. Sporto infrastruktūra prie visų ugdymo įstaigų turi būti sutvarkyta ir šis tikslas jau beveik pasiektas. Ypač smagu, kad kitais metais atnaujinamų sporto aikštynų sąraše – jau paskutinės didžiosios gimnazijos ir progimnazijos ir net 9 pradinės mokyklos. Gyventojų ir moksleivių prašau naudoti pagal paskirtį atnaujintus aikštynus, saugoti dangas ir sportuoti, kuo daugiau sportuoti“, – Radvilų gimnazijos aikštyno atidarymo šventėje kalbėjo Vilniaus miesto savivaldybės vicemerė Donalda Meiželytė.

Radvilų gimnazijos aikštyno sutvarkymo darbai kainavo 695 tūkst. Eur.

Per šią vasarą ir rudens pradžią Vilniaus miesto savivaldybė atnaujino dar 20 mokyklų sporto aikštynų: „Atgajos“ specialioje mokykloje, Aleksandro Puškino, „Žaros“, „Santaros“, V. Kačialovo, Žvėryno, „Minties“, Fabijoniškių, Abraomo Kulviečio, Jono Basanavičiaus, Grigiškių ir Grigiškių „Šviesos“ gimnazijose, Naujamiesčio ir Liepkalnio mokyklose, Barboros Radvilaitės, Simono Stanevičiaus ir Naujininkų progimnazijose, Vytės Nemunėlio pradinėje mokykloje.

Spalį bus užbaigti ir Kunigaikščio Gedimino progimnazijos ir VGTU inžinerijos licėjaus lauko aikštynai.

Universalios lauko sporto aikštelės atnaujintos ir 11-oje darželių: „Gintarėlis“, „Vilija“, „Gelvonėlis“, „Prie Pasakų parko“, „Skroblinukas“, „Šilelis“, „Lokiukas“, „Pipiras“, Markučių, Vaduvos, Vilkpėdės.

Sporto aikštynų atnaujinimo darbams skirta daugiau kaip 6 mln. Eur.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Sostinės centre užbaigti 2 daugiabučiai

Centrinėje sostinės dalyje esantis Šnipiškių rajonas, kuriame telkiasi didieji sostinės verslai ir neseniai duris atvėrė ramybe alsuojantis Vilniaus japoniškas sodas,…

Has photos

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų