Molėtuose baigiamas statyti „Teltonikos“ technologijų centras: planuojama įdarbinti 500 žmonių


Daiktų interneto prietaisų gamybos grupė „Teltonika“ baigia statyti šiemet sausį pradėtą 34 mln. eurų vertės technologijų centrą Molėtuose. Architektų biuro „2L architects“ projektuoto centro atidarymas planuojamas rugsėjį, pranešė „Teltonika“.

 

Įmonėje jau dirba 75 darbuotojai iš Molėtų, Utenos, Vilniaus, Ukmergės ir Švenčionėlių, šiuo metu jie apmokomi. Iki rugsėjo planuojama įdarbinti dar apie 100 specialistų, o iš viso centre numatyta įkurti 500 darbo vietų.

„Manau, kad 500 naujų darbo vietų Molėtams bus stipri paskata atsinaujinti, kurtis jaunimui. Turėtų atsirasti ir daugiau verslo. Mūsų tikslas yra padėti rajonui, kad gyventojų skaičius jame ne mažėtų, o didėtų“, – pranešime sakė grupės prezidentas ir akcininkas Arvydas Paukštys.

10,8 tūkst. kv. metrų ploto technologijų centre bus administraciniai ir projektavimo biurai, laboratorijos bei gamybos linijos.

Čia bus projektuojami ir gaminami telemedicinos prietaisai, įskaitant dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatus ir prieširdžių virpėjimus atpažįstančias išmaniąsias apyrankes, taip pat įranga energetikos, išmaniojo miesto, transporto ir prekybos sektoriams. Grupė turi planų Molėtuose gaminti ir elektromobilių įkrovimo stoteles.

 

teltonika moletai technologiju centras 2l architects

teltonika moletai technologiju centras 2l architects

teltonika moletai technologiju centras 2l architects

 

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų