Paskelbti konkurso „JUNG Showroom“ laimėtojai


Vakar, gegužės 30 d., verslo centro „Helios City“ 26-ame aukšte  žurnalo „Structum“ ir „JUNG Vilnius“ konkurso „JUNG Showroom“ uždarymo vakaro metu apdovanoti daugiausiai komisijos ir portalo STRUCTUM skaitytojų balsų gavę dalyvių darbai. Konkurse dalyvavo daugiau nei 150 žmonių, įskaitant garsiausius šalies interjero dizainerius, architektus bei projekto partnerius.

Komisija išrinko geriausius penkis darbus, t.y.  pirmosios vietos nugalėtoja Dovilė Bernotaitė ir jos pasiūlytas išmaniojo buto interjeras, antroji vieta atiteko Veronikai Viršičiūtei, trečiosios vietos prizininkė Vaiva Kairienė, dizaino studija „LAVA studio“ bei Sonata Tarailienė.

Vertino ir laimėtojus rinko skaitytojai

„JUNG Vilnius“ direktorius Raimundas Skurdenis ir žurnalo „Structum“ direktorė Ignė Dutova džiaugėsi nugalėtojų darbais ir jiem atitekusiais prizais – pagrindinis konkurso prizas – kelionė į išmanųjį viešbutį bei galimybė pamatyti įgyvendintas vizualizacijas naujame „JUNG“ pastate. Prizininkai taip pat gavo išskirtines „Valgoma nevalgoma“ kurtas puokštes iš vaisių.

 „JUNG Vilnius“ direktorius Raimundas Skurdenis pasakojo apie šiuo metu statomus išmaniausius pastatus ir džiaugėsi, kad konkurso dalyviai taip profesionaliai atliko užduotis. R.Skurdenis buvo komisijos nariu, todėl turėjo galimybę įvertinti visus 28 darbus.

Architektas Gintaras Čaikauskas tardamas sveikinimo žodį, gyrė „Structum“ iniciatyvą surengti apdovanojimų ceremoniją ir pakviesti visus architektus bei interjero dizainerius. „Tokiuose renginiuose architektai gali pasidalinti idėjomis, išlysti iš pogrindžio“. Architektas tai pat pajuokavo, kad savo dienos neįsivaizduoja be išmanių technologijų, o projekto partneriai ir padeda jam pradėti dieną.

Savo vardo nominacijas įteikė konkurso partneriai: „JUNG“, „TECE“, „Villeroy Boch“, „Gaudrė“, „Gaja decor group“, „Thibault Van Renne“, „Baltijos Brasta“, „Beola“. Jie apdovanojo pasirinktus projektus, kurie geriausiai integravo partnerių produktus.

Visi darbai dalyvavo „Structum“ portalo organizuotame mėgstamiausio projekto balsavime. Jame per dvi savaites buvo balsą atidavė beveik 3 tūkst. individualių balsų.

Varžėsi estetika, išmanumas ir funkcionalumas

Konkurso dalyviai kūrė vizualizacijas ir koncepcijas „JUNG“ demonstraciniams viešbučio kambario ir buto projektams. Projektuose buvo derinami energijos pusiausvyros, estetikos, praktiškumo ir efektyvumo elementai, darbai atspindi išmaniojo namo koncepciją ir užtikrina projektų funkcionalumą bei dizainų įvairovę, valdymo patogumą, pažangių technologijų panaudojimą ir estetiką.

Konkurso dalyviai siekė sukurti erdvę, kurioje išmanieji JUNG sprendimai bus reprezentuojami ir demonstruojami natūralioje aplinkoje. Todėl JUNG demonstracinėse erdvėse klientai, architektai ir interjero dizaineriai susipažino su išmaniosiomis sistemomis ne katalogų ar įprastų demonstracinių stendų pagalba, bet pamatė išmaniuosius sprendimus integruotus ir veikiančius tokioje aplinkoje, kokioje technologijos yra integruotos realiuose projektuose.

Pasibaigus apdovanojimų ceremonijai, svečiai persikėlė į terasą klausyti gyvos muzikos skambesio bei vaišintis „Ovantis“ užkandžiais, „Liu Patty“ desertais bei „Lavazza“ kava.

K.Kiniulio nuotr.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų