Prasidėjo „Išmanusis miestas 9“ projektų pristatymas (vyksta balsavimas)


54 unikalūs projektai Lietuvos miestams! Devintus metus vykstantis nacionalinis architektūros ir urbanistikos konkursas „Išmanusis miestas 9“ pasiekė kulminaciją!

Skelbiame konkurso dalyvių projektus ir pradedame balsavimą. Šiemet sulaukėme net 54 projektų, pagal kuriuos siūloma atnaujinti Lietuvos miestus.

Pažiūrėkite, kaip projektuotojai mato Lietuvos ateitį ir atiduokite savo balsą labiausiai patikusiam. Balsuoti galite čia.

Daugiausiai balsų surinkęs projektas bus apdovanotas portalo Structum.lt prizu, o pagrindiniai konkurso nugalėtojai bus išrinkti komisijos ir paaiškės birželio 15 d. Vilniuje.

Analogų Lietuvoje neturinčio nacionalinio urbanistikos ir architektūros konkurso „Išmanusis miestas 9“ komisijoje – 18 narių. Tai žinomi miestų plėtros procesų ekspertai. Tarp jų jau antrus metus iš eilės dalyvius vertins dvi pasaulinės architektūros įžymybės: Gianluca Racana („Zaha Hadid Architects“) ir Fokke Moerel (MVRDV).

Susipažinkite su visais komisijos nariais >

„Išmanusis miestas“ – tai analogų Lietuvoje neturintis projektas, kuris apjungia savivaldybes bei architektūros, urbanistikos, inžinerijos, kraštovaizdžio architektus profesionalus, kurie projekto metu drauge siekia atkurti mažuosius miestus ir padidinti jų konkurencingumą Lietuvos miestų kontekste.

Per 9 metus yra sukurti 260 ateities vizijų projektai skirtingoms savivaldybių teritorijoms.

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų