verslo centras duetto
Verslo centrų kompleksas „Duetto“.

Prie Vilniaus Vakarinio aplinkkelio parduotas verslo centrų kompleksas „Duetto“


Fondas „East Capital Real Estate Fund IV“ susitarė dėl dviejų Vilniuje esančių 10 aukštų biurų pastatų – „Duetto A“ ir „Duetto B“, kurių bendras nuomai skirtas plotas sudaro 17 260 kv. m. Sandoris bus užbaigtas 2023 m. birželio pradžioje.

Šį verslo kompleksą dviem etapais – 2017 m. ir 2019 m. – pastatė viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo bendrovių Baltijos šalyse „YIT Lietuva“. Verslo kompleksas yra patogioje vietoje šalia Vilniaus priemiesčius ir miesto centrą jungiančio Vakarinio aplinkkelio, kuriuo taip pat galima lengvai pasiekti į Kauną bei Rygą vedančius greitkelius.

„Duetto A“, ir „Duetto B“ pastatai yra pilnai išnuomoti. Juose įrengtos patogios, ekonomiškos ir aplinką tausojančios biuro erdvės, kurios atitinka šiuolaikinio darbo poreikius.

Šiame komplekse įsirengti savo centrinius biurus Lietuvoje nusprendė tokie visame pasaulyje ir vietos rinkose gerai žinomi vardai kaip „RIMI Lietuva“ (priklausanti įmonių grupei „ICA Gruppen“), BASF, „Intrum“, „Schneider Electric“, taip pat savivaldybei priklausančios bendrovės Vilniaus Vandenys ir Vilniaus šilumos tinklai.

Abu pastatai turi BREEAM naujos statybos sertifikatus, jų įsigijimas bus finansuojamas iš banko „Swedbank“ gauta žaliąja paskola.

duetto
Verslo centrų kompleksas „Duetto“.

„Džiaugiamės, galėdami verslo kompleksą „Duetto“ įtraukti į savo sparčiai augančio fondo „East Capital Real Estate Fund IV“ portfelį. Kaip ir kitos mūsų investicijos, naujasis pirkinys atitinka mūsų investicijų strategiją – investuoti į patogiose ir lengvai prieinamose sostinės vietose esančius objektus, kuriuose būtų įrengtos šiuolaikiškos ir aplinką tausojančios biurų erdvės, o nuomininkų struktūra būtų solidi,“ – teigia bendrovės „East Capital Real Estate“ generalinis direktorius Madis Raidma.

„Mes vertiname Vilniaus miesto pastangas užtikrinti, kad nuolat investuojant į transporto ir pėsčiųjų / dviračių takų infrastruktūrą šis rajonas taptų viena patraukliausių verslo vietų mieste. Nekantriai laukiame galimybės prisidėti prie šios vietovės sėkmės ir tęsti bendradarbiavimą su miestu, mūsų nuomininkų bendruomene ir šalia įsikūrusiais paslaugų verslais.“

„Statybų ir nekilnojamojo turto eksploatacijos emisijos yra vienos didžiausių iš visų sektorių. Tai reiškia, kad pastatai turi atitikti ilgalaikę išmetamųjų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio mažinimo strategiją ir tikslus. Verslo centrų kompleksas „Duetto“ skyrė didelį dėmesį tvarumo sprendimams.

Tai yra A energinio naudingumo klasės bei tarptautinio standarto „BREEAM“ sertifikatą „Very good“ gavę verslo centrai, tad mūsų skirta paskola patenka į banko žaliųjų obligacijų programą. Džiaugiamės bendradarbiavimu bei sutampančiomis atsakingo bei tvaraus verslo vertybėmis su „East Capital Real Estate IV“ fondu bei šiuo finansavimu“, – teigia „Swedbank“ verslo klientų tarnybos vadovas Ignas Mačeika.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų