Ažūriniai gaminiai – dar daugiau sprendimų žalesnei aplinkai

2020 m. rugsėjo 11 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Viešosios erdvės sulaukia vis daugiau dėmesio, todėl aplinkotvarkos kompanija UAB „Betono mozaika“ rinkai pristato dar vieną naujovę – ažūrinę trinkelę „Eco Domino“. Šis gaminys puikiai pritaikomas ne vien pėsčiųjų, bet ir lengvųjų automobilių eismui.

Aplinkai draugiški gaminiai

UAB „Betono mozaika“ pristato ne pirmą novatorišką gaminį, kuris gali tapti nepamainomu, siekiant, kad visuomeninės erdvės taptų žalesnės. Dar birželio mėnesį rinką pasiekė kartu su architektų studijos „DO Architects“ atstovais kurtas ažūrinis produktas „Eco Line“.

UAB „Betono mozaika“ gaminiai – tiek „Eco Line“, tiek „Eco Domino“ – ne tik puikiai atlaiko apkrovas, bet ir yra draugiški aplinkai. Jų pagalba reguliuojamas kritulių susigėrimas į gruntą. Tokiu būdu išvengiama lietaus kanalizacijos tinklų įrengimo, o grindinys apsaugomas nuo balų susidarymo ir užpylimo.

Į gruntą susigeriantis vanduo lengvai patenka į gilesnius sluoksnius bei suteikia drėgmės žolinėms kultūroms.

UAB „Betono mozaika“ pristatomi gaminiai rinkoje neturi analogų ir yra atrinkti bendradarbiaujant su architektais, konsultuojantis su sėklų mišinių gamintojais.

Nuotr. dešinėje UAB „Betono mozaika“ Generalinis direktorius Romas Venckus„Tikime, kad greitu metu mūsų siūlomi gaminiai taps paklausiais ir nuolatiniais sprendimais, siekiant kurti funkcionalias ir žalias erdves. Esame pasirengę, dirbdami kartu su architektais, ir toliau siūlyti produktus išskirtiniams ir novatoriškiems grindinio sprendimams kurti“, – sako UAB „Betono mozaika“ generalinis direktorius Romas Venckus.

Išskirtinumas – žalesnė erdvė

Naujasis UAB „Betono mozaika“ gaminys „Eco Domino“ yra unikalus tuo, kad atveria daugiau ertmių nei įprasti rinkoje esantys ažūro produktai – net 39 proc. – ir yra 11 cm aukščio. Ertmių kiekis užtikrina, kad formuojant žaliąsias zonas lieka pakankamai vietos žolės augimui, nes šaknys turi pakankamai erdvės, o gaminio aukštis leidžia apsaugoti jaunus daigus.

„Naujiesiems ažūro produktams „Eco Line“ ir „Eco Domino“ rekomenduojame naudoti specialius žolės mišinius. Pavyzdžiui, UAB „Dotnuva Baltic“ parinktą sėklų mišinį „Sunshine“, kuris atsparus sausrai, yra nereiklus ir puikiai tinka ažūro gaminių užpildymui“, – komentuoja UAB „Betono mozaika“ gamybos vadovas Mantas Malinauskas.

Prieš sėjant žolės mišinį rekomenduojama dirvožemyje paskirstyti drėgmę kaupiančias, bet tūrio nekeičiančias priemones. Pavyzdžiui, kokoso plaušą ar specialias drožles, kurios sukauptą vandenį vėliau, džiūnant dirvožemiui, atiduoda augalų šaknims.

„Betono mozaika“ yra aplinkotvarkos produktų gamintoja, valdanti gamyklas ir pardavimo skyrius didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei pardavimo skyrių Panevėžyje. Įmonė, gamina ir klientams siūlo daugiaspalvę, sendintą ir, vienintelė Lietuvoje – natūralaus akmens produkciją, sumažinto įgeriamumo (TCP) gaminius, bei nuolat rinkai siūlo modernius ir šiuolaikines aplinkotvarkos tendencijas atitinkančius gaminius.

UAB „Betono mozaika“ nuotr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/09/STRUCTUM-soninis-baneris-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!