Viešbutis„M-89 Hotel“ nauja svetingumo tendencija Milane


Priešais pastatą stūkso iš vienodai išdėstytų plytinių blokelių pastatyta gamykla „Caproni“ su nuožulniu stogu, turinti pramoninės archeologijos žavesio. Objektas „M89 Hotel“ – tai naujas keturių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Mecenate gatvės 89 numeriu pažymėtame pastate. Jo fasadas nukreiptas į pramoninius angarus, kuriuose prieš šimtą metų buvo įsikūrusi viena aviacijos lyderių, o dabar, įgyvendinus kruopščiai architektūros studijos „Piuarch“ parengtą renovacijos ir plėtros projektą, veikia mados namai „Gucci“. Beje, „Piuarch“ 1996 m. įkūrė Francesco Fresa’as, Germánas Fuenmayoras, Gino Garbellini’is ir Monica Tricario – tai 40 architektų ir inžinierių iš viso pasaulio komanda, kuriai vadovauja keturi partneriai ir aštuoni dalininkai.

Prabėgus keliems mėnesiams nuo iškilmingo pagrindinės būstinės pristatymo, Milano rytų priemiesčiuose „Piuarch“ pradėjo plėtoti naują projektą, siekdama sustiprinti jo, kaip dinamiško ir miestui atviro verslo centro, įvaizdį. Dialogas su miesto struktūra – esminė koncepcija.

Viešbučio išorėje matyti užuominų į pramoninius angarus: pirmajame aukšte yra plati stiklinė siena su metalo grotomis, įtaisyta pramoninių statinių aukštyje – tai idealus perregimo fasado gatvėje tęsinys. Tačiau stogas yra šiuolaikiška nuožulnios pramoninės sistemos interpretacija: danga nuostabios sudėtingo profilio formos. Tereikia žengti žingsnį atgal, kad išeitumėte iš patalpos ir patektumėte į terasą, įrėmintą aukštų stiklo sienų. Be to, ant stogo įrengtas restoranas, leidžiantis grožėtis Milano horizonto panorama, atviras tiek viešbučio svečiams, tiek visuomenei.

Viešbučio viduje taip pat išlaikytas minimalistinis įvaizdis: verslo kryptis įkvėpė parinkti supaprastintą dizainą, pritaikant ištobulintą spalvų kontrastą nuo tamsiai pilkos, baltos iki žalios, įvairius šiuolaikinius baldus ir simboliais tapusius 6-ojo dešimtmečio gaminius.

Prie įėjimo yra didelė erdvi zona su registratūra ir vestibiuliu, kuriame ant geometriniais raštais išmargintų kilimų pastatytos patogios sofos. Taip pat baras – čia baltos spalvos lubos, apšviestos cilindro formos šviestuvų, sudaro kontrastą su šešiakampio formos grindų plytelėmis, sukurdamos aliuzišką dekoratyvinį efektą, o raštuotos tamsiai pilkos spalvos sienos atkuria senosios gamyklos „Caproni“ architektūrinį paveldą. Viršutiniame aukšte – restoranas.

Aukštuose nuo pirmojo iki penktojo įrengti 50 kambarių ir 5 apartamentai, kurių interjeras dekoruotas kitaip nei viešosios zonos: sienos baltos, o lubos – tamsiai pilkos spalvos, taip privačioms zonoms suteikiama daugiau šviesos. Kambariai ir apartamentai yra 24 ir 42 m2 ploto – jie skiriasi apdailos detalėmis, apartamentuose naudotos prabangesnės medžiagos, ąžuolo parketas ir elegantiška riešutmedžio apdaila.

Nėra nieko nereikalingo – dekoras parinktas sumaniai priderinus medžiagas ir jas funkcionaliai išdėsčius. Tai leido įgyvendinti projektą, užtikrinantį tobulą vidaus ir išorės vientisumą su aukščiausio lygio daugialype struktūra, kaip tikru pagrindiniu restauruoto pastato veikėju.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų