CDL „Tree House“ Singapūre tiesiog įkūrė naują Gineso rekordą, suprojektavę didžiausią pasaulio vertikalųjį sodą. Žaliosios pastato sienos užima 2289 kvadratinių metrų. Prieš penkmetį pastatytas statinys, kasmet sutaupo daugiau nei 500 tūkst. JAV dolerių (beveik 450 tūkst. eurų) energijos ir vandens išraiška.
24 aukštų „Tree House“ vertikalus sodas yra ne tik unikali architektūrinė struktūra. Tai pastatas, kuris buvo sukurtas atsižvelgiant į tvarios aplinkos kūrimo principus. Dėl natūralios izoliacijos, vertikalus sodas sumažina anglies pėdsaką, filtruodamas teršalus ir anglies dioksidą iš oro. Jis sumažina šilumos absorbciją ir patalpų atvėsinimui reikalingos energijos kiekį. Tai leidžia sutaupyti 15–30 proc. oro kondicionavimo energijos.
Kitos žalios „Tree House“ savybės apima šilumą mažinančių ekologiškų, medinių langų pasirinkimą, keltuvus su kintamos įtampos ir kintamo dažnio varikliu. Taip pat pastato inžinerines sistemas, apimančias judesio jutiklius laiptinėse, kurie automatiškai suaktyvina šviesą.
Be „Guinness World Records“ įrašo, „Tree House“ apdovanotas „Inovatyviausi tvarieji statiniai” (angl. „Best Innovative Green Building“) apdovanojimuose, kaip išskirtinis nekilnojamojo turto projektas Azijos Ramiojo vandenyno regione.
Tais pačiais metais pastatas buvo apdovanotas ir už geriausią dizainą.
Architektai pastebi, kad „Tree House“ yra sodrus gamtos apsuptas projektas. Tai jau savaime yra išskirtinumas, ypač tokiame didmiestyje, kaip Singapūras. Projektą įkvėpė kovos su klimato kaita banga. Keturi 24 aukštų dangoraižiai pastatyti nacionaliniame parke. Todėl ir projekte pasirinkti tvaraus dizaino principai, padedantys gyventojams sukurti ekologišką aplinką.