Apšvietimo sprendimai Išskirtiniam interjerui


UAB „Kandelas“ – įmonė, įkurta 2011 m. ir skaičiuojanti tūkstančius įgyvendintų projektų bei patenkintų klientų, džiaugiasi dar vienu nauju laimėjimu – duokle interaktyviajai erdvei. Startuoja nauja UAB „Kandelas“ internetinė parduotuvė, siūlanti įspūdingą šviestuvų, baldų, interjero aksesuarų asortimentą. Viskas tam, kad ne tik lojalūs, bet ir nauji klientai greitai bei lengvai pasiektų norimas prekes ir sulauktų visapusio kokybiško aptarnavimo.

„Mūsų patirtis apšvietimo srityje – šešeri metai. Esame jauni, tačiau labai aktyvūs, darbštūs, kūrybingi ir nuolat tobulėjantys. Kasmet dalyvaujame tarptautinėse interjero, apšvietimo parodose, domimės naujausiomis interjero dizaino tendencijomis, todėl galime pasiūlyti naujausius apšvietimo sprendimus, baldus ir interjero detales. Mūsų verslo partneriai yra įvairūs Europos šviestuvų, baldų gamintojai, kurių produkcija mes pasitikime. Per šiuos šešerius veiklos metus įvykdėme daug individualių ir visuomeninių apšvietimo projektų: kirpyklos, viešbučiai, restoranai, individualūs namai“, – pasakoja įmonės direktorius Eugenijus Vaičius ir primena, kad UAB „Kandelas“ taip pat siūlo šiuo metu Lietuvoje ir visoje Europoje populiaraus LED apšvietimo sprendimus.

Anot įmonėje dirbančių profesionalų, daugumai žmonių tiek individualiuose namuose, tiek biuruose neretai tenka susidurti su įvairiais netinkamo apšvietimo sprendimais – šviesos arba trūksta, arba jos yra per daug, nes apšvietimo taškai paskirstyti neteisingai. „Apšvietimo kokybė priklauso nuo apšvietimo išdėstymo. Jeigu kalbėtume apie individualų būstą, tai labai svarbu, ar tinkamai apšviestos visos patalpų zonos. Yra standartai, kiek reikia darbo zonai, miegamojo zonai šviesos liumenų (šviesos matavimo vienetai), tačiau ne mažiau svarbu ir žmogaus individualūs poreikiai. Mūsų įmonės profesionalai projektuoja apšvietimą, padeda išsirinkti tinkamus šviestuvus, konsultuoja visais apšvietimo klausimais“, – sako E. Vaičius primindamas, kad mūsų šalyje žmonėms itin dažnai trūksta saulės, todėl kokybiškas apšvietimas labai svarbus.

Kokie šviestuvai yra geriausi ir populiariausi? Pasak UAB „Kandelas“ specialistų, populiariausių šviestuvų nėra. Yra tik populiarūs apšvietimo sprendimai arba dominuojantys stiliai. Pavyzdžiui, Lietuvoje, Vilniuje, žmonės dažnai renkasi skandinaviško, retro bei minimalistinio stiliaus šviestuvus, o Klaipėdoje ir Kaune dominuoja klasikinis, modernios klasikos stilius. Beje, svarbu paminėti, kad įmonė specializuojasi ne tik apšvietimo projektavimo bei prekybos šviestuvais srityse. Uždarosios akcinės bendrovės veiklą papildo ir prekyba baldais, moderniais interjero aksesuarais.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų