Architektūrinių stiklų tonavimas


Stiklo plėvelė neriboja kūrybiškumo, dovanoja erdvei ar objektui individualumo, pratęsia spalvų dermę. Bet ne tik. Atsižvelgiant į tai, kokiai grupei priklauso, jos apsaugo nuo saulės spindulių, suteikia privatumo, išsiskiria šilumos taupymo specifikacijomis.

Saulės karštį atspindinčios

Langams ar vitrinoms su dviejų ar trijų sluoksnių stiklo paketu efektyviausia apsauga nuo kaitrių saulės spindulių – UAB „Stiklo tonas“ siūlomos iš lauko pusės klijuojamos plėvelės. Jos neleidžia įkaisti viduje esančiam oro tarpui ir kitiems stiklo sluoksniams. Jeigu langai neardomi, yra labai aukštai, norisi geresnio šilumos išsaugojimo efekto patalpose žiemos sezono metu, patariama rinktis iš vidaus klijuojamas plėveles.

Iš vienos pusės permatomos plėvelės suteikia privatumo

Privatumo tiek individualiuose namuose, tiek tais atvejais, kai jis būtinas verslo objektuose suteiks aukštos kokybės iš vienos pusės permatomos langų ir vitrinų stiklų plėvelės. Be efektyvios apsaugos nuo įkyruolių, jos taip pat gerai atspindi kaitrius spindulius vasarą ir nepriekaištingai tausoja šilumą patalpų viduje žiemos metu. Iš vienos pusės permatomų plėvelių asortimentas didelis – nuo visiškai tamsinančios iki švelnios, nuo žalsvos iki pilkos, nuo juodos iki veidrodinės. Jos ribotai praleidžia matomą šviesą, sustabdo 99 % ultravioletinių spindulių.

Interjero stiklams

Ypatingas pasiūlymas visiems, kurie nori įgyvendinti įvairius sumanymus ant stiklo, – plėvelės interjero stiklams. Dekoratyvinės plėvelės su spauda – nepriekaištingas pasirinkimas dekoruojant vitrinas, piešiniams ant virtuvės stiklo sienelės, stiklinių pertvarų ornamentams. Ši plėvelė pagaminta iš poliesterio, todėl stiklui suteikia papildomo atsparumo ir apsaugo nuo smūgių.

Matinės vienspalvės plėvelės – taip pat puikus interjero sprendimas. Jos suteikia naują atspalvį stiklui ir garantuoja privatumą. Už ja apklijuoto stiklo, atsižvelgiant į vidaus apšvietimą, matinės plėvelės sodrumą, matomi tik viduje esančių žmonių ar daiktų siluetai. Kadangi plėvelė gerai praleidžia šviesą, patalpos ji neužtamsina. Interjerą dekoruoti įkvepia ir išpjaustytos plėvelės – logotipai ar kiti norimi ornamentai greitai papuoš pasirinktą erdvę. Geras sprendimas interjerui pagražinti ir tonuojančios plėvelės.

UAB „Stiklo tonas“ I Vilkpėdės g. 8, Vilnius I Mob. 8 689 34 439 I el. paštas info@tint.lt I www.tint.lt


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų