Vienas svarbiausių veiksnių kuriant dizainą – tai, kokioje vietoje stovi pastatas. Šiuo atveju tai yra vasarvietė, nuo kurios neatsiejamas nenutrūkstamas eismas ir kuri vizualiai vainikuoja keletą alėjų. Dėl šios priežasties neišvengiama didelio triukšmo, privatumas ribotas, o oro srovė tiesiogiai veikia pagrindinį namo fasadą. Be to, objektas žvelgia į pietų pusę – vasarą tai gresia perkaitimu.
Viena pirminių užduočių architektams buvo pasirūpinti aplinkosauga. Reikėjo sukurti pereinamąją erdvę tarp privačių ir viešų erdvių, nesugriaunant jų ryšio – tai sušvelnina aplinkosaugos grėsmes.
Šis tikslas buvo pasiektas pasitelkiant dvigubą fasado dizainą, kuriam buvo naudojamas bronzinis stiklas „Reflecta“. Taip sumanyta atverti vaizdą į lauką ir apriboti vidines erdves, padidinti privatumą. Be to, naudotos kvadrato formos angos sušvelnina tiesioginį vėjo poveikį, leidžia vėjui cirkuliuoti, tiesiogiai neveikdamos vidinio fasado, ir padeda filtruoti saulės spindulius (tai leidžia pasiekti optimalią temperatūrą). Šio dizaino išskirtinis bruožas – išorinis triukšmas slopinamas, bet lauko garsai nėra izoliuojami visiškai. Buvo įrengtos pereinamosios terasos, sujungiančios abu kontekstus ir prieina- 6 mos tik iš privačių terasų.
Interjeras įkūnija visus programos niuansus. Projekto idėja buvo sukurti naujas erdves pasitelkiant esamą modelį ir paisant išorės ribų, taip suteikiant kiekvienai erdvės daliai laisvės. Vienintelis rimtas pokytis – išgriauta siena. Taip susiformavo du atskiri tiltų jungiami blokai, o to rezultatas – vidinis sodas, atliekantis vestibiulio funkciją ir sujungiantis uždarus kambarius. Taip įleidžiama daugiau šviesos, geriau vėdinamos patalpos. Interjeras savo spalvomis atspindi aplinkinį ritmą ir harmoniją – chiaroscuro apšvietimo technika žaidžia su šviesa, sukurdama žemo intensyvumo kontrastą su lauko šviesa, taip suteikiama galimybė įvairiapusiškai patirti erdvę, kurioje esate.