nacionalinis stadionas
„Cloud architektai“ vizual.

Baigti Nacionalinio stadiono projektavimo darbai: statybų leidimą gauti tikisi kovo mėnesį


Šiandien darbinio susitikimo Vyriausybėje metu, dalyvaujant Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei, švietimo, mokslo ir sporto viceministrui Linui Obcarskui, Vilniaus miesto savivaldybės bei projektą įgyvendinančių bendrovių atstovams, pristatytas Daugiafunkcio komplekso Vilniuje techninis projektas.

„Vyriausybė kaip viena šalių dalyvauja šio didelio projekto įgyvendinime, todėl buvo svarbu išgirsti aktualią informaciją apie projekto stadiją. Buvome informuoti, kad naujo objekto statybos darbai gali būti pradėti jau šį pavasarį.

Tikimės, jog savivaldybei ir projekto vykdytojams pavyks užtikrinti projekto įgyvendinimą laiku“, – sakė Ministrė Pirmininkė I. Šimonytė.

Susitikime informuota, jog Daugiafunkcio komplekso projektavimo darbai yra baigti ir jo statybos leidimo tikimasi šių metų kovo mėnesį.

Daugiafunkcio komplekso teritorijoje iškils nacionalinis stadionas, sporto centras, futbolo aikščių kompleksas, lengvosios atletikos stadionas ir apšilimo zona, taip pat – kultūros centras ir vaikų darželis.

Projektą rengia architektų studija „Cloud architektai“.

 


Dalintis:

1 komentaras. Leave new

  • Stadionui reikia skelbti tarptautinį konkursą, nes bando prastumti „vilniaus plano” dukterinę kompaniją su nerangiu projektu.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų