Betono mozaika – aplinkotvarkos gaminiai ir sprendimai bet kokiai erdvei


Ką įsivaizduojame išgirdę žodžių junginį „betono gaminiai aplinkotvarkai“? Paskutinių keletos metų tendencijos rodo, kad Vakarų Europos šalyse auga betono gaminių aplinkotvarkai paklausa ir mažėja natūralaus akmens dangų kiekis, dėl keletos priežasčių, tokių kaip tvarumas, techninės galimybės, universalumas. Betono gaminiai ne tik leidžia, keičiant medžiagas, taikant technologijas, mažinti CO2 bet ir yra puikus žiedinės ekonomikos pavyzdys – gaminiai gali būti perdirbami ir naudojami naujų gamyboje. Tad betono gaminiai aplinkotvarkai tampa tvarios aplinkos kūrimo įrankiu, o įvertinant formų, tekstūrų ir spalvų įvairovę – puikia priemone kūrybai.

Produktų universalumas ir pritaikomumas

Šiandien mūsų klientai visose Baltijos šalyse drąsiau eksperimentuoja su formomis ir dydžiais. Pavyzdžiui, dar visai nesenai plokštės buvo laikomos viešųjų erdvių produktu, tačiau jau keletą metų stebime plokščių panaudojimą ir privačių erdvių kūrime.

AHA Studija projektas Latvijoje, Dūrmuiža – privačiai erdvei pasirinktas gaminys Hansa 8 Mega.

Natūralaus akmens faktūra pasirenkama ne tik Lukiškių aikštei, Vilniuje ar Laisvės aikštei Panevėžyje puošti bet ir privačiam projektui.

Tercia gaminys, dengtas natūralaus akmens faktūra Quartz.

Produktų kūrimas su architektų komandomis

Modernesnių, naujesnių sprendimų ieškoma ir viešosiuose projektuose. Pavyzdžiui Vaidilos aikštei suprojektuota baltos spalvos plokštė Grande, leidžianti taupyti apšvietimo kaštus tamsiuoju metu, Artery projekte atgimė šiurkštinta ir specifinio, melsvai pilko atspalvio.

Vaidilos aikštė, Klaipėda. Balta Grande plokštė. PuPa Urbanistinė architektūra.
Artery projektas. Studio Liebeskind ir Archinova. Grande – šiurkštinta, dengta specialiai projetui sukurta melsvai pilka spalva.

Bendradarbiaudami su architektų komandomis rinkai pasiūlėmė įvairiausių sprendimų, formų, spalvų, o sukurti produktai tapo mėgstami ir naudojami Lietuvos, Latvijos ir Estijos projektuose. Pavyzdžiu gali tapti Eco Line gaminys – drenuojantis produktas, skirtas zonoms su lengvojo transporto apkrovomis, randa savo vietą tiek parkingo zonose, tiek ir poilsio erdvėse, tiek ir privačiose erdvėse.

Tikimės, kad taip nutiks ir su pernai Estijos rinkai sukurtu produktu Romb. Kartu su architektų komanda Kino Maastikuarhitektid sukurtas produktas skirtas Swedbank būstinės aplinkai, klojamas kartu su trinkelė Plaza 2×2.

Mūsų komandai nėra geresnio jausmo, nei kartu su architektais kurti produktus ir sprendimus, bei matyti juos įgyvendintus. Visuomet pasisakome už dialogą ir šio požiūrio laikomės jau eilę metų. Tuo pačiu siekiame rinkai pasiūlyti tvarų ir patikimą produktą, šiai dienai tai užtikriname gamybai naudodami saulės energiją, perdirbto plastiko pakuotę, nuolat peržiūrėdami medžiagų ir ingriedientų savybes, dirbdami ir tikrindami galimybes diegiamas vakarų Europos gamintojų produkcijoje.

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų