juodkrante plazma
Studijos Plazma nuotr.

Juodkrantėje kyla vietinės architektūros tradicijas išlaikysiantis pastatų kompleksas


Architektūros studija PLAZMA socialiniuose tinkluose pasidalino fotokadru iš drono, kuriame užfiksuotas miškingoje Juodkrantės vietovėje kylantis trijų pastatų komplekso vaizdas. Šiuose pastatuose jau kitąmet turėtų duris atverti bendradarbystės (angl. co-working ir bendragyvenimo (angl. co-living) erdvės.

Naująjį kompleksą sudarys trys skirtingų funkcijų pastatai, kurių bendras plotas apie 490 kv. metrų. Dvejuose pastatuose bus įrengti 24 atskiri poilsio kambariai, vienu metu iš viso patogiai galės gyventi iki 30 žmonių.

Trečiajame pastate bus įrengtos komfortiškos erdvės mokymuisi, darbui, įvairiems pristatymams, nedideliems seminarams.

Šis bendruomeninis namas bus skirtas ne tik komplekso gyventojams, tačiau ir kitiems Juodkrantės gyventojams ir svečiams – jame veiks kavinė, kurioje pailsėti ir įsigyti gaiviųjų gėrimų galės ne tik čia gyvenantis jaunimas, tačiau ir Raganų kalno taku keliaujantys turistai.

Portalo Structum.lt žiniomis, kompleksas duris atverti planuoja 2024 m. pradžioje.

studija plazma
Studijos Plazma vizual.

Neringos savivaldybėje, Juodkrantėje, netoliese Raganų kalno, duris atversiantis naujas ir unikalus jaunimo namų kompleksas – bendradarbystės (co-working) ir bendragyvenimo (co-living) erdvė.

Raganų kalno medinių skulptūrų ekspozicija Juodkrantėje – vienas labiausiai lankomų turistinių objektų Neringoje, šalia kurio jau netrukus jaunimas iš visos Lietuvos ir svečiai iš užsienio galės įsikurti savo modernią, laikiną darbo ir poilsio vietą bei mėgautis Kuršių nerijos gamta, buvo skelbiama pranešime spaudai.

„Šiuo metu ir pasaulyje, ir Lietuvoje sparčiai populiarėja bendruomeninio gyvenimo koncepcijos. Pasaulinė pandemija parodė, jog naujoje realybėje galima dirbti iš namų.

Mes manome, kad naujasis kompleksas bus patrauklus ir pritrauks jaunus, aktyvius, išsilavinusius žmones, kurie gali ir nori dirbti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos.

Ši erdvė unikali tuo, jog atsiras išskirtinėje vietoje – kurorte, kur gyventojai galės mėgautis Kuršių nerijos kraštovaizdžiu“, – pristatydamas projektą kalbėjo kompleksą projektavusios architektūros studijos „PLAZMA“ vadovas, architektas Rytis Mikulionis.

juodkrante
Studijos Plazma vizual.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Nauji Radijo namai pokario pastate

Net keturios radijo stotys persikraustė į naujus namus Vilniaus Smetonos gatvėje. Kapitaliai suremontuotas 1954 metų pastatas išorėje nepakito, tačiau viduje…

Has photos

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų