Modulinės pertvaros erdvėms planuoti


Keičiant modulinių pertvarų išdėstymą, galima suteikti viešosios erdvės interjerui funkcionalumo, jaukumo, individualumo ir originalumo. UAB „Office Decisions“ – Baltijos regiono tokių pertvarų rinkos lyderė, čia visuomet rasite pasiūlymų šiuolaikiškai lanksčios erdvės koncepcijai, kurios esmė – maksimaliai išnaudoti interjero erdvės planavimo ir struktūravimo galimybes verslui.

Nepakeičiamas sprendimas biurų valdytojams ir nuomininkams

Patalpoms įrengti, pertvarkyti ir jų apdailai gali būti naudojamos trys populiarios statybinės sistemos. Tai Lietuvoje mažai žinomas pertvarų įrengimo būdas monoblokai, surenkamosios modulinės pertvaros ir dažniausiai naudojamos Lietuvoje gipskartonio pertvaros. Modulinės pertvaros – modernaus interjero elementas, leidžiantis kurti funkcionalią, individualius poreikius tenkinančią šiuolaikinę verslo erdvę, kuri privalo turėti galimybę lengvai ir greitai būti transformuojama. „Ypatinga modulinių pertvarų konstrukcija leidžia be didelių išlaidų koreguoti jų padėtį erdvėje“, – sako UAB „Office Decisions“ vadovas Darius Kšivickas. Jos ne tik turi būti lengvai sumontuojamos, bet prireikus ir išmontuojamos, kad, keičiantis pastato šeimininkams, nuomininkams nebūtų vargo plotą suskirstysi pagal savo poreikius, išsikraustant nebūtų sunku išsivežti jas į kitą vietą. Didžiausią UAB „Office Decisions“ produkcijos asortimentą ir sudaro modulinės pertvaros. Įmonės patirtis, įgyta specializuojantis šiose srityse, leidžia plėtoti universalumo ir aukštos kokybės standartus, įrengiant viešosios paskirties patalpas. „Palyginkime jau paminėtų pertvarų sistemų įrengimo kainą, – pataria įmonės vadovas D. Kšivickas. – Jeigu surenkamųjų modulinių pertvarų kainą prilygintume vienetui, tai monoblokų kaina būtų du kartus didesnė, o gipskartonio pertvarų – 10–20 % mažesnė už surenkamųjų pertvarų kainą. Rodos, akivaizdi gipskartonio persvara. Tačiau galutinis rezultatas išaiškėja tik pabandžius pertvarkyti jau įrengtas patalpas. Gipskartonio pertvaros turi būti griaunamos ir išmetamos, tuomet statomos naujos. Na, o esamos pertvaros iš surenkamųjų modulių gali būti panaudotos keletą kartų. Ir tai dar ne visi modulinių pertvarų pranašumai. Jos vertinamos dėl švaraus darbo proceso – nėra atliekų, pritaškyto glaisto, dulkių, dažų kvapo. Pagaminti profiliai pristatomi į darbų vietą, kur juos lieka tik supjaustyti, sujungti ir pritvirtinti prie esamų grindų ir lubų. Aktualus pranašumas – greitas montavimas. Svarbu ir tai, kad įrengiant surenkamąsias pertvaras gaunama „gamyklinė“ kokybė ir estetinė išvaizda, tad rezultatas aiškiai prognozuojamas iš anksto.“

UAB „Office Decisions“ produktai įvertinti tarptautiniais sertifikatais, atsparūs ugniai, gerai izoliuoja garsą, modulines pertvaras galima rinktis iš gausios apdailos detalių ir spalvų gamos, yra įvairių užpildymo būdų.

„Line“ ir „1:10“ pertvarų sistemų išskirtinumai

Modulinių pertvarų gamintojo „Dynamobel“ atstovas Lietuvoje UAB „Office Decisions“ specializuojasi šioje srityje beveik 20 metų. Bendrovės vadovas D. Kšivickas sako, kad šio gamintojo modulinių pertvarų sistema „Line“ yra „M92“ įpėdinė – didžiąja dalimi dėl naujo jos dizaino, kuris tendencingai tinkamas naudoti šiandienei minimalistinei architektūrai. Kalbant apie didelį standartinių modulių ir montažų asortimentą, jos patrauklus dizainas, tikslesnis pjūvis ir mažesnis už pirmtakės svoris užtikrina daugybę jos pritaikymo galimybių, todėl sistema puikiai tinka įgyvendinant bet kurį erdvės atskyrimo sprendimą. Kai kurie nauji sprendimai turi tolygiai įstatomas duris su vyriais (tiek su stiklu, tiek aklinas) ir stumdomąsias duris su vidiniu durų stumdymo mechanizmu. Dar vienas vertas paminėti aspektas – apdailos variantų įvairovė. Sistemos „Line“ aklinos dalys gali turėti medžio, melamino, vinilo ir metalo apdailą. Matomus profilius taip pat galima rinktis anoduotus bei įprastų metalo atspalvių pagal RAL spalvų paletę. Sistema „Line“ skirta greitai ir lengvai surinkti, todėl daug reikalavimų keliančioje biurų su pertvaromis rinkoje ji yra itin konkurencingas sprendimas, sumažinantis išlaidas, palyginti, pavyzdžiui, su dabartiniu „M92/11 Crystal“. Sistemos „1:10“ linijų santūrumas, elegancija bei kruopščiai parinkta įvairi apdaila natūraliai įsilieja į pavyzdines verslo erdvių zonas. Sukurta technologija užtikrina estetišką bendrąjį vaizdą, o struktūriniai komponentai paslepiami už dekoratyvinių paviršių. Tai sistema, suprojektuota skirtingiems pertvarų statymo poreikiams tenkinti: nuo sričių, kurios atskirtos įstiklintais moduliais, norint užtikrinti atviros erdvės pojūtį, iki visiškai privačių zonų su aklinais moduliais. Kiekvienos erdvės akustikos reikalavimai skirtingi, todėl sistema „1:10“ padės kiekvienu atveju, kai reikia pasiekti garso sulaikymą iki Rw 46 dB. „Line“ ir „1:10“ – tai modulinių pertvarų sistemos, sukurtos šiandienės rinkos poreikiams.

 

UAB „Office Decisions“, Rygos g. 6, LT-05270 Vilnius I mob. +370 656 31 177 I www.officedecisions.lt I el. paštas darius@officedecisions.lt I Išmanieji stiklai – www.officedecisions.lt/lt/ismaniuju-langu-technologija


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų