„Profilex“ moduliniai statiniai – funkcionali naujos kartos kokybė


Ilgametę patirtį turinti UAB „Profileksas“ veiklą pradėjo dar 2000 m. ir tapo viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminančių plienines stogų ir sienų dangas. Per šį laikotarpį įmonė išplėtė savo veiklą ir šiuo metu jos specializacija: plieninių stogų ir sienų bei jų priedų gamyba, plieninių angarų gamyba, projektavimas bei statyba, įvairių metalinių konstrukcijų gamyba, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyba, plieninių profilių ir, žinoma, vis labiau dėl unikalaus praktiškumo populiarėjančių modulinių pastatų gamyba.

Mobilumu ir universalumu išsiskirianti modulinė architektūra pastaruoju metu kur kas labiau vertinama ne tik siekiančiųjų taupyti laiką ir pinigus, bet ir norinčiųjų absoliučios autonomijos – moduliniai objektai nepriklauso nuo aplinkos, taip pat mažiau įpareigoja ir eksploatacijos, ir juridiniu aspektu.

Unikalu tai, kad moduliniai statiniai gali būti naudojami įvairiems poreikiams. Šių dienų technologijos leidžia šiuos statinius pritaikyti pagal kiekvieno poreikį – nuo laikino apgyvendinimo statybininkams iki vasarnamio. Žvelgdami į praėjusių penkerių metų tendencijas, pastebime, kad prieš penkerius metus visi labai skeptiškai vertino modulinius statinius, tačiau laikui bėgant suprato jų naudą. Taip pat patyrinėję praėjusių penkerių metų pardavimus pastebime, kad dažniausiai šie pastatai buvo naudojami įvairiausioms komercinėms veikloms – nuo maisto gamybos iki varžtų parduotuvės. Pagrindinis šių pastatų pranašumas – mobilumas. Esant poreikiui, juos nesunku išmontuoti ir pervežti į kitą vietą, taip pat šiuos pastatus galima nesunkiai praplėsti. Turime labai gerą „praplėtimo“ pavyzdį Vilniuje. UAB „Bikuvos prekyba“ veiklą pradėjo penkiuose sujungtuose moduliuose. Kasmet augant įmonės veiklai buvo jaučiamas patalpų trūkumas, tad per trejus metus šis pastatas buvo praplėstas iki dešimties modulių, o šiuo metu jį sudaro net 24 moduliniai statiniai, pastatyti dviem aukštais, taip pat pridėta papildoma laiptinė iš dviejų pusinių modulių.

Vis dėlto kaip pasirinkti tobulą, kokybišką gaminį? Anot šios srities profesionalų, renkantis modulinį statinį, pirmiausia reikėtų žinoti jo paskirtį, šilumos laidumą, langų poreikį, optimalų pastato dydį. „Kadangi esame gamintojai ir visas komplektuojamas konstruktyvines dalis gaminame patys, tai esame gana lakstūs prisitaikyti prie individualių sprendimų. Modulinio namelio aukštis, plotis ar ilgis mums nesukelia jokių problemų, esame dinamiški ir atsižvelgiame į klientų pageidavimus“, – pasakoja Simonas Zairys.

Beje, nors kiekvienas projektas yra individualus, į visus reikia įdėti daug darbo, įvairių technologinių sprendimų ir jie visi įmonei vienodai svarbūs. Įmonė gali išskirti keletą projektų, kurie gerai matomi ir žinomi ne tik daugumai statybų verslo industrijų atstovų bei specialistų, bet ir paprastiems Lietuvos žmonėms: Svencelės projektas, „Vėjo tunelis“ Vilniuje, parduotuvė „Würth“ Vilniuje, Kauno „Dotas“ prie Kauno oro uosto, kuriame įsikūrusi boingo mokymo klasė.

Žinoma, svarbu paminėti ir pastatą, sukurtą iš 25 modulių. „Klientas įvertino savo poreikius įkurti biurą su daug darbo vietų, taip ir buvo pasiektas šis rezultatas. Tai nėra labai jau didelis kompleksas, šiuo metu įgyvendiname projektą iš 196 nestandartinių matmenų modulių (vieno modulio matmenys – 7200 x 3200 x 2900 mm). Šis statinys bus naudojamas statybininkams apgyvendinti statant atominę elektrinę Suomijoje“, – teigia S. Zairys.

„Profilex“ komanda neslepia, kad klientai tampa vis reiklesni, todėl tenka ieškoti nestandartinių sprendimų, kuriuos neretai padeda įgyvendinti naujosios technologijos. Be to, kiekvienas sudėtingas projektas tampa iššūkiu, vėliau virstančiu puikiais įgūdžiais, garantuojančiais, kad visi moduliniai statiniai būtų gamykliškai išbaigti, būtų sudiegtos visos komunikacijos (elektra, vanduo ir kt. išbandoma gamykloje), taip užtikrinant maksimalią kokybę.

„Profilex“


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų