„Schneider Electric“ – pagrindinis elektros ir automatikos įrangos, skirtos moderniems objektams, gamintojas


„Schneider Electric“ yra pasaulinė įmonė, kurios specializacija – energijos valdymas ir automatizavimas. Įmonės pajamos 2016 finansiniais metais siekė apie 25 mlrd. eurų. Net 144 tūkst. „Schneider Electric“ darbuotojų klientus aptarnauja daugiau nei 100 šalių, padėdami jiems valdyti energiją ir procesus saugiais, patikimais, efektyviais ir tvariais būdais. Bendrovės internetinės technologijos iš naujo formuoja pramonę, transformuoja miestus ir gerina gyvenimą. Įmonėje „Schneider Electric“ tai vadinama „Life Is On“.

 

Prekybos centro „Mega“ rekonstrukcijos metu vienas pagrindinių bendrovės „Schneider Electric“ tikslų buvo padėti užsakovui ir partneriams rasti pačius geriausius, efektyviausius sprendimus už optimalią kainą. Kaip ir visuose projektuose, įmonė konsultavo užsakovus, projektuotojus, numatė būsimų vartotojų poreikius ir padėjo rasti tinkamiausius užsakovo idėjų įgyvendinimo metodus. „Dirbome su užsakovu, turinčiu tinkamą požiūrį. Jis iš karto įvardijo, kad pirmenybę teikia kokybei ir patikimumui, – pasakojo „Schneider Electric“ pardavimų vadovai Jurgita Čepulienė ir Šarūnas Miknevičius, įvardydami, kad, pasirenkant įrangos gamintoją ir tiekėjus, būtina įvertinti projektą viso jo gyvavimo ciklo metu – nuo statybos ir investicijų (CAPEX) iki eksploatacijos išlaidų (OPEX). – Užsakovas surinko stiprią komandą – projektuotojai, rangovai, techninės priežiūros ir eksploatacijos specialistai bei paties užsakovo atstovai preciziškai tikrino mūsų sprendimus.“

Įveikti išbandymai

„Pastatyti tokį objektą, prijungti jį prie seno pastato, kuris statybų metu dar ir veikia, visiems dalyvavusiesiems šiame projekte buvo vienas pagrindinių iššūkių – darbo daug, laiko mažai, o kokybė privalo būti pati aukščiausia“, – sakė Š. Miknevičius, pasakodamas, kad naujas sistemas teko jungti su senomis, šios iššūkių kėlė, nes buvo įvairių gamintojų, skirtingų specifikacijų.

Patikimas bendradarbiavimas

Įmonė „Schneider Electric“ su rekonstrukcijos užsakovu – bendrove „Kesko Senukai“ – bendradarbiauja jau daugiau nei 20 metų. „Turime patirties dirbdami kaip komanda, kartu įgyvendinome daugybę projektų. Vyrauja abipusis pasitikėjimas“, – teigė J. Čepulienė, didžiuodamasi, kad bendrovė vertina „Schneider Electric“ specialistų patirtį bei įgūdžius ir įmonei patiki net pačius sudėtingiausius projektus.

Inovatyvūs sprendimai

Prekybos centro „Mega“ rekonstrukcijos metu bendrovė „Schneider Electric“ naudojo itin didelę sprendimų gamą, siekdama užtikrinti energinį ir eksploatacinį efektyvumą, remtis tvarumo tendencijomis. Įgyvendintų darbų sąrašą papildė „Canalis“, „Prisma Plus“, „Smart Panel“, „BMS“, „Wibe“ sistemų sprendimai.

Užsakovas pasirinko ne standartinį elektros skirstymą kabeliais, bet „Canalis“ srovėlaidžių sistemą. Sumontuotas kompleksinis gamyklinis sprendimas, išpildantis sistemos vientisumą nuo transformatorių iki įvadinių skirstymo skydų, užtikrinantis patikimumą ir atitinkantis žemosios įtampos perjungimo ir valdymo įrenginių sąrankos standartą LST EN 61439-6, garantuojantį saugų, ilgalaikį veikimą, kuriam nereikia priežiūros. Vienas didžiausių pranašumų, lyginant su elektros skirstymu kabeliais, tai, kad sistema gali būti sumontuojama itin lengvai bei greitai. Be to, sistemą lengva modifikuoti to prireikus ateityje.

PC „Mega“ sumontuoti naujausios kartos transformatoriai, turintys išskirtinių kokybės ir patikimumo savybių. Įrenginiai atitinka Europos Komisijos reglamento Nr. 548/2014 („Eco design“) reikalavimus. Transformatoriai yra ilgalaikiai, jiems nereikia ypatingos priežiūros. Sumontuoti įrenginiai dėl jų efektyvumo leidžia taupyti, iki dviejų kartų sumažina transformatoriaus elektros energijos sąnaudas.

Taip pat sumontuota žemosios įtampos skirstymo skydų sistema „Prisma Plus“, užtikrinanti žmonių bei įrangos saugumą, patikimą elektros energijos tiekimą, leidžianti efektyviai atlikti priežiūros darbus su galimybe lengvai modifikuoti ir plėsti sistemą ateityje. Skydų sistema atitinka žemosios įtampos perjungimo ir valdymo įrenginių sąrankos standartą LST EN 61439-1, 2 tuo užtikrindama ilgalaikį, patikimą ir saugų sistemos darbą.

Žemosios įtampos įvadinėse skirstyklose sumontuota išmanioji komutacinė įranga „Smart Panel“ su integruotais apsaugos ir matavimo moduliais bei nuotoliniu informacijos perdavimu „Ethernet“ protokolu. Ši nedidelė investicija supaprastina informacijos prieinamumą, padeda stipriai suefektyvinti elektros ūkio priežiūrą, planavimą, efektyviau naudoti elektros energiją ir mažinti eksploatacijos išlaidas.

„Visas „Schneider Electric“ bei kitų gamintojų naujas ir senas inžinerines sistemas (šildymas, vėdinimas, kondicionavimas, vidaus, lauko apšvietimas) jungia ir valdo pastato valdymo sistema (BMS) – „Smart StruxureWare“. Tai sistema, kuri surenka, saugo, analizuoja ir siunčia ataskaitas, įspėjimus. Ji užtikrina ne tik energinį efektyvumą, bet ir mikroklimato kontrolę, o tai garantuoja PC „Mega“ darbuotojų ir lankytojų komfortą“, – pasakojo Š. Miknevičius.

Komandinis darbas – svarbiausia

Anot pardavimų vadovų, efektyvaus darbo pagrindas – motyvuota, darbšti komanda. Būtent tokia ir gali didžiuotis globalus energijos valdymo ir automatizacijos specialistas „Schneider Electric“, subūręs profesionalus, gebančius vystyti saugaus, patikimo, efektyvaus ir tvaraus valdymo technologijas. 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

„Vestum“: verslo ir peizažo dermė

Netoli Vakarinio sostinės aplinkkelio, prie Buivydiškių tvenkinio, harmoningai prigludo modernus verslo parkas „Vestum“. Jį patogu pasiekti iš bet kurios miesto…

Has photos

Pasaulį keičianti inžinerija

Jeigu daug kam inžinerija asocijuojasi su sausu mokslu – jie labai klysta. Nuo pat žmonių civilizacijos kūrybiškumo atsiradimo laikų, inžinierių…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų