Adobe Stock nuotr. Asociatyvi nuotr.

Skaitmenizuojamas statybos dalyvių atestavimas – pradeda veikti SSVA informacinė sistema


Trečiadienį pilna apimtimi pradėjo veikti naujoji Statybos sektoriaus vystymo agentūros (SSVA) informacinė sistema SSVIS. Naujoje sistemoje kol kas vyksta statybos specialistų ir įmonių atestavimo procedūros.

Ateityje SSVIS funkcionalumą planuojama plėsti, taip pat įtraukiant pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertų atestavimą.

Prisijungti prie sistemos galima patvirtinus savo tapatybę mobiliuoju parašu arba „Smart-ID“ programėle. Negalintiems pasinaudoti šiais prisijungimo būdais, SSVA patalpose sudaryta galimybė tvarkyti savo SSVIS paskyrą specialiai tam įrengtoje vietoje arba pateikti dokumentus įprastais būdais.

„Atestavimo procesų konsolidavimas informacinėje sistemoje – vienas esminių pokyčių ne tik skaitmenizuojant agentūros veiklą, bet ir visą statybos sektorių. Automatizuoti sprendimai leis taupyti klientų laiką, efektyvinti agentūros darbą bei užtikrinti rinkai tiekiamų paslaugų kokybę“, – teigia SSVA direktorius Aidas Vaičiulis.

Naudotojai turi galimybę per sistemą įkelti visą reikiamą informaciją, pavyzdžiui, išsilavinimo pažymėjimus, darbo patirties įrašus, įgaliojimus ir kitus su atestavimo procedūromis susijusius dokumentus. Taip pat vartotojai gali nuolat atnaujinti ir tvarkyti savo asmeninę ir profesinę informaciją.

Sėkmingai pasibaigus atestavimo procedūroms, išduodamas kvalifikacijos atestatas, įskaitant skaitmeninę kopiją ir spausdinamą versiją PDF formatu.

Kvalifikacijos peržiūros procedūrų laukiančius asmenis pasieks automatiniai išankstiniai pranešimai apie būsimą pakartotinį įvertinimą, kartu su tolesnių procedūrų instrukcijomis.

SSVIS palaiko apmokėjimų už atestavimo paslaugas apdorojimą internetu, tad klientai gali saugiai atlikti mokėjimus įvairiais būdais.

Pokyčiai palies ir įgaliotąsias organizacijas, kurios savo funkcijas nuo šiol vykdys per SSVIS sukurtą prieigos modulį.

Sistemoje bus vykdoma į įgaliotąsias organizacijas besikreipiančių atestuojamų specialistų prašymų peržiūra, atestuojamų specialistų įtraukimas į profesinių žinių mokymų grupes, profesinių žinių vertinimo rezultatų pateikimas.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų