Apdovanoti konkurso „Namas – X. Inovacija“ nugalėtojai

2020 m. kovo 6 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Kovo 5 d. konkurso „Namas – X. Inovacija“ organizatorius „Structum projektai“ sukvietė projekto dalyvius ir partnerius pasveikinti laimėtojų. Iš viso konkurse dalyvavo net 31 unikalus projektas, tad vertinimo komisijai teko nelengva užduotis išrinkti pačius originaliausius ir pažangiausius dalyvius.

„Namai yra ten, kur gera būti, – taip renginį pradėjo „Structum projektai“ direktorė Ignė Dutova. – Be abejo, jie taip pat turi būti ir gražūs, funkcionalūs bei išmanūs. O svarbiausia – namai turi būti artimi kūrėjui.“

Konkurso metu dalyviai buvo kviečiami sukurti ateities namus, kuriuose derėtų estetika, technologijos ir praktiškumas.

Vertinimo komisiją sudarė Kristijonas Skirmantas (architektūros studijos „Heima“ partneris), Oleksandras Dymnichas („Sergey Makhno Architects“ projektų vadovas), Marko Gligorovas („Jump Studios“ interjero dizaineris), Tomas Lapė („Studija lapė“ vadovas), Rytis Mikulionis („Plazma“ vadovas) bei Sabina Daugėlienė („DO Architects“ įkūrėja, studijos vadovė).

Į geriausiųjų penketuką pateko: studija „Archihauzas“, Eglė Savickaitė ir Vykintas Sereičikas, Laimutė Buržinskaitė, Matas Miliauskas, studija „Toota“.

Pagrindinis prizas – kelionė

Komisijos sprendimu pirmąją vietą iškovojo „Toota“ atstovės Justė Žibūdienė, Jurgita Puronienė ir Rimantė Butėnaitė. Jos sukūrė tvarų, tradicinės architektūros formas ir medžiagas atspindintį pastatą. Įdomu tai, kad sukurtame name nėra sienų – tik atskiros zonos vienoje erdvėje, kurias skiria vidinis kiemas. Pirmosios vietos nugalėtojoms atiteko pagrindinis prizas – kelionė į parodą Milane.

„Mūsų kurtas projektas nuo pat pradžių buvo labai sklandus – visa koncepcija gimė per savaitę. Žinoma, tai priklauso nuo komandos darbo ir suderinamumo. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę atitrūkti nuo kasdienių darbų ir išlaisvinti visą kūrybiškumą“, – po apdovanojimų sakė „Toota“ atstovė Justė Žibūdienė.

Antrosios vietos laimėtojai – interjero dizainerė E. Savickaitė ir architektas, 3D dizaineris V. Sereičikas. Konkursui jie pateikė skandinaviško minimalizmo įkvėptą projektą.

Trečiąją vietą iškovojo M. Miliauskas, sukūręs ramybės oazę pačiame didmiesčio centre.

„Structum“ skaitytojų apdovanojimas atiteko interjero dizainerei Eglei Kirkliauskaitei. Iš viso portale sulaukta 4,5 tūkst. balsų, daugiausia jų – net 684 – atiteko „EK interjero dizaino“ atstovei.

Papildomus prizus skyrė konkurso partneriai

Apdovanojimų ceremonija buvo pradėta nuo specialiai įsteigto prizo – Rasos Tomkienės ir Gintarės Adamonytės knygos „Interjero ABC“. Tai yra pirmasis toks profesionalus, išsamus bei praktiškas gražių namų vadovas Lietuvoje. Šią knygą studijai „Toota“ įteikė viena iš autorių R. Tomkienė.

Papildomų prizų dalyviams skyrė konkurso partneriai, kurių produktus konkurso dalyviai integravo savo projektuose. Konkursas turėjo net aštuonis partnerius – išmaniųjų technologijų ir sprendimų kūrėjus: „Classic Line Decor“, „Interjero linija“, ISKU, „Geberit“, „Grohe“, JUNG, „Think Light“ ir „Valvėsta“.

Papildomus partnerių prizus pelnė Matas Miliauskas, Justina Garbštė, studija SKETCH, Evelina Delekaitė ir pirmosios vietos nugalėtojai – studija „Toota“.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/07/lirmata-new.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!