Sugrįžusioje parodoje RESTA žurnalas „STRUCTUM“ kviečia gyventi tvariai: įspūdingas stendas ir intriguojanti konferencija


Vilniuje prasidėjo ilgai laukta didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA, kurioje žurnalas „STRUCTUM“ kviečia išvysti analogų iki šiol neturėjusį stendą ir balandžio 21 d. sudalyvauti konferencijoje apie tvarius ateities miestus.

 

Net 5 metrų aukščio „STRUCTUM“ stendas su dangoraižio maketu pievoje atspindi naujųjų technologijų ir tvarumo sinergiją.

Šis išskirtinis stendas yra vienas esminių parodos RESTA vizualinių akcentų. Dangoraižio maketo paviršius pagamintas iš specialios medžiagos, sukuriančios veidrodžio efektą. Veidrodinis dangoraižis simbolizuoja naująsias technologijas, ateities architektūrą ir inovatyvias technologijas, o žaluma ir augalai kviečia diskutuoti apie tvarumo klausimą, gamtos vertę ir jos svarbą ateities miestams.

Stendą rasti galima balandžio 20-23 d. „Litexpo“ parodų rūmų 3-ioje salėje (3.22 stendas).

Išskirtinio dydžio instaliaciją įkvėpė apsilankymas „EXPO 2020 DUBAI“ parodos Tvarumo paviljone. Prie jo įgyvendinimo prisidėjo UAB „Akmas“ pastoliai, dekoracijų meistrai „TANO Decor“, Rytis Koveckis, baldų įmonė UAB „Deimenta”, dirbtinės žolės tiekėjai „Svajonių vejos“, stabilizuotų augalų sprendimus teikianti įmonė „Gaja Decor“ ir akumaliatorinės sodo ir namų technikos ekspertai „Greenworks“.

 

structum stendas resta paroda

 

Konferencija: „Žmogus miestui ar miestas žmogui? Kūrybiniai miesto ištekliai“

Žurnalas „STRUCTUM“ taip pat kviečia dalyvauti konferencijoje apie tvarius ateities miestus. Joje pranešimus aktualiomis temomis pristatys itin stiprūs ir žinomi architektūros ir urbanistikos sričių pranešėjai iš Lietuvos bei užsienio.

Konferencija vyks balandžio 21 d. 11 val. „Litexpo“ konferencijų salėje 5.1. (5 parodų salė, 2 aukštas).

Būtina registracija.

 

konferencija structum resta


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų