Universaliems klientams – didelis paslaugų spektras


Novatoriška įmonė UAB „Daviska“ ir naujos kartos telekomunikacijų bendrovė „Telia“ sujungė pajėgas, kad įrengtų aukštos kokybės saloną, tenkinantį net pačių įnoringiausių klientų poreikius.

Įmonės „Daviska“ direktorius Paulius Budavičius sako, kad greitai penkerių metų jubiliejų švęsianti įmonė jau spėjo užsitarnauti žinomų vardų pagarbą bei pasitikėjimą, ir tai puikiai įrodo komandos atliekami darbai – vien su UAB „Telia“ įmonė „Daviska“ bendradarbiauja jau beveik dvejus metus. Vienas bendrų projektų – prekybos centre „Akropolis“ įrengtas „Telia“ salonas.

Įmonės direktorius neneigia, kad projekto realizavimo metu teko priimti netradicinius sprendimus, įveikti daugybę iššūkių, tačiau tai tik dar labiau paskatino atkakliau siekti užsibrėžtų tikslų. Šiame salone įmonės specialistai klojo novatorišką iš sintetinių medžiagų gaminamą PVC dangą „Allura“. Nesudėtinga eksploatacija, atsparumas drėgmei, lengva priežiūra, ilgalaikiškumas – tai vienos pagrindinių savybių, kodėl „Telia“ salonui buvo pasirinkta būtent ši danga (dėl ypatingų ilgalaikiškumo savybių polivinilchlorido ir vinilo grindų dangos tinkamos kloti įvairiose patalpose, skirtingos paskirties objektuose – nuo rūsio iki oro uosto, taip pat PVC danga gali būti naudojama po žeme įrengiamų pamatų ar tunelių hidroizoliacijai).

Vis dėlto funkcionalios, kokybiškos grindų dangos klojimas nebuvo vienintelė UAB „Daviska“ užduotis. Įmonės profesionalai rūpinosi elektra, apdaila ir net iš vienos įėjimo zonos suprojektavo dvi. Viskas ne tik dėl puikaus estetinio išpildymo. Svarbiausia – vartotojų patogumas! Todėl, anot P. Budavičiaus, užsakovai itin kruopščiai ir atidžiai prižiūrėjo darbų vyksmą, reikalavo tik aukščiausios kokybės produktų ir paslaugų. Tiesa, UAB „Daviska“ direktorius primena, kad iššūkiu taip pat tapo laikas. Juk įmonė per metus įrengė daugiau nei 15 salonų. „Dirbame greitai, tačiau kokybiškai. Norime, kad mūsų klientai mumis didžiuotųsi“, – teigia P. Budavičius ir džiaugiasi, kad komanda yra motyvuota, dirba intensyviai, todėl per 2–3 savaites „gimsta“ naujas salonas. „Dirbame tiek, kiek reikia. Pasiilsime vėliau. O paslaugas teikiame tokias, kokių mūsų klientams reikia. Jeigu pageidaujama, net darbams paruošiame patalpas – iškraustome, išvežame baldus, arba, atlikę apdailos darbus, padedame įsikelti“, – sako P. Budavičius.

Įmonė dirba visoje Lietuvoje ir taip pat bendradarbiauja su kitais objektais bei žinomais prekių ženklais, pavyzdžiui: „Drogas“, „Maxima“ ir kt. 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų