Vilniaus centre duris atvėrė modernus trijų žvaigždučių viešbutis „IBIS Vilnius Centre”


Penktadienį sostinės centre duris atvėrė pasaulyje lyderiaujančio viešbučių operatoriaus „Accorhotels“ trijų žvaigždučių viešbutis „Ibis Vilnius Centre”. „Viešbutis pasiūlys 164 moderniai įrengtus kambarius, šiuolaikines konferencijų patalpas, barą bei 90 vietų restoraną. „Ibis Vilnius Centre“ išskirtinis ir tuo, kad tai pirmasis mažai teršiantis aplinką viešbutis Lietuvoje. 

Viešbutis „Ibis Vilnius Centre“ įrengtas atnaujintoje Vilniaus dalyje, vos kelios minutės nuo vaizdingo senamiesčio. 

Pirmas ekonominės klasės

Visi 164 kambariai buvo suprojektuoti laikantis šiuolaikinio Sweet Room standarto. Vienas iš šio standarto ypatumų –  specialiai „ibis” tinklui sukurtos „Sweet bed by ibis” lovos, išsiskiriančios savo komfortu. 

„Ibis“ – vienas iš pasaulyje pirmaujančios viešbučių grupės „AccorHotels“ prekės ženklų,  pasaulyje žinomas kaip šiuolaikiškumo, patogumo ir profesionalumo garantas už geriausią kainą. Europoje tai ekonominės klasės segmento viešbučių lyderis. Pasaulyje savo kategorijoje šis tinklas užimą ketvirtą vietą. Šiuo metu pasaulyje yra daugiau kaip 1100 “ibis” viešbučių, siūlančių nakvynę 145 000 kambariuose 67 šalyse.

Draugiški aplinkai standartai

„Ibis Vilnius Centre“ yra pirmasis mažai teršiantis aplinką viešbutis Lietuvoje. Baltijos šalyse tai pirmasis viešbutis, pilnai suprojektuotas ir pastatytas pagal tvarių pastatų standartą BREEAM. Už aukščiausius standartus atitinkančio pastato statybą buvo atsakinga įmonė UAB „Merko statyba“, priklausanti „Merko Ehitus“ grupei. Viešbučio savininkai, grupė „Orbis“, rūpinosi vidaus apdaila ir kitais įrengimo klausimais. Viešbutyje bus įgyvendinama ir „Accor“ tinklo Planet21 programa, kuri skatina ekologišką turizmą.  

Harmonijoje su miestu

Viešbučio bendrųjų erdvių interjeras pasižymi miesto svečių bei gyventojų pamėgtais tipiškais Vilniaus elementais. Konferencijų salėse ir kitose erdvėse kabantys oro balionai atspindi Vilniui būdingus vaizdus. Konferencijų salių sienas puošiantys piešiniai harmoningai dera su sparčiai besiplečiančio kvartalo, kuriame įsikūręs viešbutis, vyraujančia stilistika.

Bendrovės „Merko statyba“ nuotr. 

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų