„DonCafé House“ It kavos pupelių maiše


Erdvi patalpa suteikė agentūros „Innarch“ dizainerių komandai galimybę žaisti organinėmis formomis ir taip sukurti naujas funkcionalias erdves.

Įvairiai išlankstyta sienas dengianti fanera įvairiuose lygmenyse suformuoja sėdimas vietas. O patalpos viduryje atskirai nuo visko stūkso „S“ formos suolas, žvelgiantis į abi puses, – tai visą erdvę sujungiantis elementas.

Stalai ir kabantys šviestuvai primena asimetriškai išdėliotas kavos pupeles. Būtent taip ir sukuriamas įspūdis, kad atsidūrėte kavos maiše.

Erdvę sudaro dvi organiškos sienos / sėdėjimo erdvės. Jos yra ir funkcionalios, ir dekoratyvinės.

Priekinė stiklinė siena priešais barą padengta plastikine plėvele su išspausdintomis pupelėmis. Ji ir atskiria kavinę nuo prekybos centro, ir jungia – taip į erdvę patenka natūrali šviesa iš prekybos centro.

Baro forma taip pat turi svarbų vaidmenį – čia gimsta meniu pristatoma kavų ir skonių įvairovė. Išorinis perimetras, atspindintis baro dinamiką, padengtas organišku sluoksniu, kurį laiko 4 cm storio faneros dalys. Dekoratyvinė siena už baro atskiria barą ir virtuvę.

Projektas buvo įgyvendintas naudojant 2 ir 4 cm storio fanerą.

Siekiant išgauti organišką formą, fanera buvo atskirai dalimis suformuota CNC staklėmis ir po to surinkta. Visi faneros elementai buvo kuriami atskirai – tai būtina sąlyga tam, kad būtų galima išgauti tokią formą.

Visa erdvė susideda iš 2 089 faneros dalių, kiekviena jų buvo suformuota, suprojektuota, išpjauta ir vėliau surinkta.

* Prekių ženklas „DonCafé“ priklauso bendrovei „Strauss Group“. Ši įmonė yra Pietryčių Europos ir Brazilijos lyderė, be to, yra ketvirta kavos gamintoja pasaulyje, o Kosove jai atstovauja „VEV Group“.
Mendim Rugovos nuotraukos


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Lietuva visiems: Žmonės kuria žmonėms

Minint Tarptautinę neįgaliųjų dieną ir žymint trisdešimtmetį pirmojo aplinkos prieinamumo žmonėms reguliuojančio teisės akto Lietuvoje priėmimą (RSN 154-93), LR Seime…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų