Dvarčionyse bus atnaujinta svarbi transporto jungtis


Antakalnio seniūnijos teritorijoje pradedami Moliakalnio ir P. Morkūno gatvių dalių atnaujinimo darbai. Šiose Dvarčionių gyvenamajame rajone esančiose gatvėse, užtikrinant saugų tiek pėsčiųjų, tiek automobilių judėjimą, bus paklota nauja asfalto danga, įrengti šaligatviai, pakeistas apšvietimas.

Iššūkių dėl eismo saugumo iki šiol kėlė ne tik nusidėvėjusi kelio danga, bet ir sudėtinga trasa – gatvės gana vingiuotos, turi staigių posūkių, yra įkalnių ir nuokalnių. Papildomų problemų eismo dalyviams sudarė ir lietaus vanduo, kuris, šiose gatvėse nesant paviršinio vandens nuotekų tinklo, kaupiasi žemiausiuose gatvių ruožuose ir pakelėse.

Įgyvendinant projektą bus sutvarkyta Moliakalnio gatvės atkarpa nuo Koklių g. iki P. Morkūno g. ir P. Morkūno gatvės atkarpa nuo Moliakalnio g. iki S. Kerbedžio g. Bendras atnaujinamų atkarpų ilgis – 659 metrai. Visu tvarkomų atkarpų ilgiu vienoje gatvės pusėje bus įrengtas šaligatvis, užtikrinsiantis, kad pėstieji, judėdami šiose gatvėse, būtų kur kas saugesni. Eismo dalyvių saugumas bus didinamas atnaujinant ir gatvių ženklinimą.

Moliakalnio ir P. Morkūno gatves iki kitų metų pavasario atnaujins viešąjį pirkimą laimėjusi UAB „Melingos“ keliai. Darbai, kurie kainuos 623,5 tūkst. eurų, finansuojami Vilniaus miesto savivaldybės ir Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų