uptown park
„Uptown Park“ verslo centras. Bendrovės nuotr.

Jubiliejų mininti statybos bendrovė „Infes“ išsikėlė į modernias patalpas „Uptown Park“


Projektai – solidūs, specialistų komanda – stipri ir nuolat didėjanti. Tad veiklos 10-metį minintis generalinis statybos rangovas „Infes“ žengė vieną iš suplanuotų atsinaujinimo žingsnių, ir iš sostinės Žirmūnų rajono persikėlė į „Uptown Park“ – modernų verslo centrą  Naujininkuose.

Atsirado poreikis

Veiklos dešimtmetį mininti „Infes“ įmonė šiemet ėmėsi pokyčių – įgyvendindama solidžius statybų bei rekonstrukcijos projektus ji sutelkė dėmesį į darbuotojų gerovę. Kadangi senajame įmonės biure sostinės Žirmūnų rajone tapo ankšta, jam buvo ieškoma naujų, modernių, tvarumo standartus atitinkančių patalpų.

Šiuo metu „Infes“ darbuotojų komanda jau darbuojasi kitur – balandžio pradžioje ji persikėlė į verslo centrą „Uptown Park“, esantį sostinės  Naugarduko ir Švitrigailos gatvių sankirtoje.

„Mūsų veikla plečiasi, komanda – didėja. Šiemet planuojame 90 mln. eurų apyvartą – dvigubai didesnę, nei 2022-aisiais. Mums reikia aukštos kvalifikacijos specialistų – talentingų projektų vadovų, statybos vadovų, sąmatininkų, inžinierių, o jiems reikia nepriekaištingos darbo vietos“, – sakė   „Infes“ vadovas Arvydas Markevičius.

arvydas markevicius
„Infes“ vadovas Arvydas Markevičius.

Dėmesys – ir poilsiui

Įmonės įgyvendinamų didelių, solidžių projektų gausa, pasak A.Markevičiaus, liudija apie „Infes“ evoliuciją.  Didinant specialistų komandą gerinamos jiems darbo sąlygos ne tik biure, bet ir statybų aikštelėse.

„Štai todėl ieškojome ir tokių patalpų biurui, kuriose mūsų žmonės turėtų pakankamai erdvės darbui, taip pat posėdžiams bei atokvėpiui. Tokių sąlygų anksčiau neturėjome, o juk svarbu, kad žmonės  burtųsi, turėtų galimybę kartu papietauti, pasišnekučiuoti, atsitraukti nuo darbų poilsio pertraukoms“, – teigė A.Markevičius.

„Infes“ keičia ir statybų aikštelių įrengimo standartus. Tai – svarbu, nes šiais laikais kvalifikuotiems darbuotojams prisikviesti vien tik gero atlyginimo nepakanka. Jiems reikia ir komfortiškos darbo erdvės, bei vietos atokvėpiui.

uptown park
„Uptown Park“ verslo centras. Bendrovės nuotr.

Atsižvelgė į poreikius

Pasak komercinio nekilnojamojo turto paslaugų ir konsultacijų bendrovės „Newsec LT“  tarpininkavimo komandos vadovės Jurgitos Ragaišės, ieškant įmonėms tinkamų nuomojamų  patalpų būtina atsižvelgti į jų poreikius.

„Bendrovei „Infes“ buvo svarbu, kad modernios, tvarumo kriterijus atitinkančios biuro patalpos būtų patogioje miesto vietoje. Be to, įmonė norėjo, kad jos būtų įrengtos bei apstatytos baldais. Tai – retas reikalavimas, tačiau suprantamas, nes į naujas patalpas buvo norima įsikelti kuo greičiau, o minėtus poreikius būtent ir atitiko „Uptown Park“ verslo centras. Jam alternatyvų rinkoje šiuo metu nėra daug“, – patikino J.Ragaišė.

Pasak jos, tvarumas yra svarbus biuro patalpų pasirinkimo kriterijus. „Jis atitinka ir “Infes“ vidinę kultūrą, ir įvaizdį. Taip pat tai yra viena iš svarbių darbuotojų motyvavimo priemonių“, – teigė J.Ragaišė.

jurgita ragaise
„Newsec LT“  tarpininkavimo komandos vadovė Jurgita Ragaišė.

Anot jos, „Infes“ patalpų paieška susijusi ir su nauja tendencija – subnuoma. Pagal ilgalaikę sutartį „Uptown Park“ verslo centre jas yra išsinuomojusi amerikiečių įmonė, o dabar dalį savo biuro ji ir išnuomojo „Infes“ tam, kad jis nestovėtų tuščias.

„Dauguma amerikiečių įmonės darbuotų dirba iš namų, – neekonomiška naudoti energiją tuščioms patalpoms šildyti. Taigi pagal subnuomos sutartį į jas įsikėlusi „Infes“ komanda ir šiuo atveju elgiasi pagal tvarumo reikalavimus“, – sakė J.Ragaišė.

uab infes

uab infes

Solidūs projektai

„Infes“ specialistai sukaupė solidžios patirties rekonstruodami kultūros paveldo objektus bei išskirtinius pastatus – Lietuvos nacionalinę filharmoniją, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro Didžiąją salę, Nacionalinį dramos teatrą Vilniuje ir kitus.

Svarbūs yra ir naujieji statiniai, kurie lyg magnetas traukia regionuose gyvenančius žmones. „Įvairiuose Lietuvos miestuose statome daugiafunkcinius centrus – pastatus su sporto salėmis, kai kur – ir su baseinais. Visa tai skirta būtent regionuose gyvenantiems žmonėms“, – sakė A.Markevičius.

Dainų slėnis – Kaune, Policijos komisariatas – Vilniuje, Trakų pilies ir salos tvarkyba, Nacionalinio operos ir baleto teatro rekonstrukcija.  Štai tokie absoliučiai skirtingi projektai sugulė į šiųmetį „Infes“ užsakymų portfelį. Ir visi jie yra ypatingai svarbūs.

Šiemet išsipildė  ir didžiausias įmonės komandos troškimas – „Infes“ laimėjo konkursą ir pradeda rekonstruoti Televizijos bokštą Vilniuje.

Vilniaus Televizijos bokšto rekonstrukcija vykdoma „nuo viršaus į apačią“, – įrengusi viešbutį „Infes“ rekonstruos restoraną „Paukščių takas“, o vėliau atnaujins ir pirmutiniuose aukštuose esančias patalpas.

Apie verslo centrą:

„Uptown Park“ verslo centras suprojektuotas taip, kad patenkintų esminius verslo ir įmonių darbuotojų poreikius. Tarp pagrindinių verslo centro privalumų – lankstūs patalpų išplanavimo sprendimai, dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių saugykla su greta įrengtomis  dušo patalpomis, vidinis kiemas įmonių renginiams bei darbuotojų poilsiui.

A+ energinės klasės biurų pastatas užtikrina puikias darbo sąlygas bei mažas eksploatacines sąnaudas visais metų laikais.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Upė, Miestas, Debesys ir Toliai 

Vilniaus TV bokšte – net ketverios įkurtuvės. Antrojo bokšto rekonstrukcijos etapo pirmoji dalis įveikta: atidaryti prašmatnūs apartamentai, konferencijų salė ir bistro…

Has photos

Klaipėdoje iškilo meno banga 

Didelis įvykis visiems Lietuvos meno aistruoliams – po ilgos rekonstrukcijos gala koncertu atidarytas Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Nusimetęs blankų sovietmečio apdarą,…

Has photos

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų