Liepkalnyje šaldymo įrangos gamintoja planuoja plėtrą: statys dar vieną pastatą


Sostinės savivaldybė viešajame svarstyme su visuomene aptars Liepkalnyje įsikūrusios UAB „Freor LT“, užsiimančios pramoninių bei komercinių šaldytuvų gamyba ir prekyba, plėtros planus. Įmonė siekia įgyvendinti trečiąjį plėtros etapą ir pastatyti prekybinės paskirties pastatą šalia jau esančių gamybinių pastatų.

Numatomas trečiasis plėtros etapas

Gretimuose sklypuose (Katiliškių g. 92 ir Kelmytės g. 3) šiuo metu vykdoma pagrindinė šaldytuvų gamyba ir surinkimas. Naujame pastate numatyta metalo gaminių iš metalo lakštų gamyba ir gaminių surinkimas (I aukšte). II aukšte numatyta gaminių pardavimo ekspozicijų salė.

„Antrame aukšte numatoma prekybos/ekspozicijų salė apie 4500m2. Pirmame aukšte numatomos gamybinės patalpos. Antrame aukšte dienos šviesai užtikrinti projektuojami stoglangiai. Projektuojamas pastatas bus prekybos paskirties. Šiuo metu teritorija užstatyta sandėliavimo, pramonės paskirties pastatais panašaus mastelio ir proporcijų. Pagrindinė naujai projektuojamo statinio paskirtis – gretimuose sklypuose vykdomos pramoninės ir komercinės šaldymo įrangos prekyba ir ekspozicija. Pastatą sudarys dvi funkcinės dalys: Pirmame aukšte vykdoma pagamintos produkcijos galutinis surinkimas/gamyba.

Antrame aukšte – pagamintos produkcijos prekybos ir ekspozicijų salės (mažmeninės ir didmeninės prekybos). Pastate taip pat numatomos inžinerinės ir personalo patalpos. Pagrindinė gamybinė ir administracinė veikla vykdoma gretimuose sklypuose esančioje gamykloje, kurioje sukoncentruota visa administracija ir personalas.

Šiame pastate numatoma iki 30 darbuotojų, kuriems numatoma, persirengimo patalpos, sanitariniai mazgai, poilsio/valgymo patalpos, apsaugos patalpos, administraciniai kabinetai“, – apie būsimą statinį rašoma projektiniuose siūlymuose.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų