Šviežiausios idėjos – mažesniems Lietuvos miestams


Dažniausiai diskusijos apie Lietuvos miestus ir jų ateitį sukasi aplink kelis didžiuosius – Vilnių, Kauną, Klaipėdą. O kokių pokyčių nori ir kokias ambicijas puoselėja mažieji Lietuvos miestai?

 

Kiekvienas jų turi savitą istoriją, tradicijas, pramonės palikimą, kiekvienas jų sprendžia skirtingas problemas, ir kiekvienas jų nori klestėti ir būti išskirtinis. Šiuos iššūkius miestams konkurse „Išmanusis miestas“ kiekvienais metais padeda spręsti architektai ir architektūros studentai.

Šiemet aštuntą kartą žurnalo STRUCTUM organizuojamame konkurse pagrindinį profesionalų prizą laimėjo „GASP Landscape“ architektai Gabija Petkūnaitė, Amedeo Ardolino, Simona Reičiūnaitė ir Paulius Usevičius), sukūrę projektą Pakruojo rajono savivaldybei – „Petrašiūnų dolomito karjero kraštovaizdžio atkūrimo ir integravimo vizija“.

Apie konkurse nagrinėtas aktualias temas, Lietuvos miestelių lūkesčius ateičiai bei išskirtinį projektą Pakruojui laidoje kalbamės su konkurso organizatore Igne Dutova bei projekto „Petrašiūnų dolomito karjero kraštovaizdžio atkūrimo ir integravimo vizija“ bendraautoriumi architektu Pauliumi Usevičiumi.

Laidos įrašas:


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų