nemuno 7

Tarptautinėje architektūros konferencijoje Vilniuje – sąsajų su Lietuva turintis danų architektas ir talentingi mūsų šalies kūrėjai


Rugsėjo 7 d. 10 val. sostinės kino centre „Multikino“ (PC „Ozas“) vyks nemokama tarptautinė architektūros konferencija „Pasaulinio lygio architektūra – naujos kasdienybės formos, įrodančios, kad nieko nėra neįmanomo“.

Kviečiame registruotis į konferenciją!

Dalyvavimas nemokamas, vietų skaičius ribotas.


Nuolat augantys ir tobulėjantys miestai susiduria su visapusiškais iššūkiais. Vienas didžiausių progresyviosios architektūros uždavinių – gebėjimas sukurti didmiesčius, pasižyminčius ne tik įspūdinga architektūra ir inovacijomis, bet ir jų teikiama aukšta gyvenimo kokybe.

Architektai siekia suderinti unikalias formas su funkcionalumu ir patogumu, o šiandienos technologijos leidžia įgyvendinti įspūdingiausius, anksčiau sunkiai įsivaizduojamus projektus.

Šių metų konferencija išskirtinė savo pranešėjais – architektais, kurie gyvai pasakos apie savo unikalius projektus.

k29
Biurų pastatas K29 Vilniuje. Projekto bendraautorius Steen Enrico Andersen.

Ypatingas konferencijos svečias – žymus danų architektas, PLH Arkitekter vyresnysis partneris Steen Enrico Andersen. Glaudžias sąsajas su Lietuva turinčio architekto darbų sąraše puikuojasi unikalūs UNESCO pasaulio paveldo objektai, tarp kurių ir apdovanojimus pelnęs A klasės biurų pastatas K29 Vilniuje, esantis UNESCO Pasaulio paveldo buferinėje apsaugos zonoje.

klaipeda
Automobilių muziejus Klaipėdoje. Projekto bendraautorė Gerda Antanaitytė.

Kita konferencijos pranešėja – išskirtinių architektūros projektų Lietuvos pajūryje autorė, „Studio ALTITUDES“ partnerė, architektė Gerda Antanaitytė. Ji pasidalins savo patirtimi projektuojant automobilių muziejų 160 metų senumo Klaipėdos paveldosaugos pastate – buvusiame Dujų fabrike.

nemuno 7
Architektės Sigitos Kundrotaitės-Savickės projektuotas kultūros laivas “Nemuno 7“.

Meniškiausios sielos architektė Sigita Kundrotaitė-Savickė pristatys savo unikalų projektą ant vandens – kultūros laivą „Nemuno 7“.

Kasmet daugiausiai dėmesio sulaukianti STRUCTUM konferencija šįkart skirta inovatyviausiai pasaulinei architektūrai ir pažangiausioms ją kuriančioms technologijoms. Architektai, projektuotojai ir kiti Lietuvos bei užsienio modernių statinių kūrimo profesionalai pristatys architektūros naujoves, įspūdingiausius rezultatus ir svarbiausias 2023 metų inovatyvių technologijų architektūroje tendencijas.

Kaip šiandien kuriama pasaulinio lygio architektūra ir ką jai žada netolima ateitis? Kaip ji veikia mūsų miestų planavimą? Kokie yra pagrindiniai veiksniai, kurie leis miestams prisitaikyti prie ateities? Ar išties architektūros pasaulyje nieko nėra neįmanomo?

Šiuos ir kitus dabarties bei ateities architektūros klausimus gvildens konferencijos pranešėjai:

Kviečiame registruotis į konferenciją!

Dalyvavimas nemokamas, vietų skaičius ribotas.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų