Pranešimo siuntėjo nuotr.

Architektų dienos proga VILNIUS TECH studentai dalijasi idėjomis Vilniui


Tarptautinės architektų dienos proga Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Architektūros fakulteto bendruomenė sveikina visus kūrėjus ir pristato studijų darbų parodą Vilniaus miesto savivaldybėje.

VILNIUS TECH studentai savo darbais kviečia pažvelgti į Vilnių įvairiausiais rakursais: žavėtis jo išskirtinumu, pastebėti primirštą, spręsti realias problemas ir drąsiai svajoti. Parodoje „Studentai Vilniaus miestui“ bus pristatyti architektūros, kraštovaizdžio architektūros, urbanistikos, skulptūros, dailės ir kiti studijų darbai, pastaraisiais metais sukurti Vilniaus miestui.

„Paroda „Studentai Vilniaus miestui“ norime pasidžiaugti miesto ir universiteto draugyste, pabrėžti bendradarbiavimo su savivaldybe, miesto bendruomenėmis, verslais svarbą, ugdant ateities kūrėjus. Parodą, kurioje eksponuojami studentų darbai, skirti Vilniaus miesto tematikai, rengiame ne pirmą kartą. Tačiau šioje eksponuojame ne tik architektūros, urbanistikos, kraštovaizdžio architektūros projektus, bet ir studentų dailės bei kompozicijos darbus. Nes mums Vilniaus miestas yra ne tik mūsų darbo ar studijų vieta, bet ir neišsemiamas įkvėpimo šaltinis“, –  teigia VILNIUS TECH Architektūros fakulteto dekanas doc dr. Liutauras Nekrošius.

Paroda „Studentai Vilniaus miestui“ – plačiai atveria duris į studijas VILNIUS TECH. Tai unikali galimybė susipažinti su meno krypties studijų daugiasluoksniškumu ir pajusti jų prasmę tikrame pasaulyje – Vilniaus mieste.

Parodos atidarymas – 2024 m. liepos 1 d. 18:00 Vilniaus miesto savivaldybės II aukšto fojė. Visiems atvirą ir nemokamą parodą bus galima išvysti iki liepos 22 d.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų