Dubajuje iškils dar nematytas dangoraižis: šviečiantis fasadas ir amfiteatras fejerverkų pasirodymams tik pradžia


Dubajus ruošiasi visiškai naujo, 550 metrų dangoraižio, statyboms. Unikalioje vietoje statomas pastatas taps kultūrinių renginių epicentru, taip pat čia bus amfiteatras, skirtas fejerverkų pasirodymams.  

Dangoraižio dizainą įkvėpė dykumos smėlio kopos ir oazės. Tačiau nereikia apsigauti, objektas tikrai nebus vienas iš tų nuobodžiai pilkų stiklinių statinių. Pastato fasadas bus padengtas skaitmeniniais ekranais.

Dangoraižio ne tik fasadai, tačiau ir interjeras bus padengtas moderniausia technika, t.y. interaktyviais paviršiais. Spalvos ir interjero tematika bus keičiama ir pritaikoma prie vykstančių aktualijų, metų laikų ar švenčių.

Restorano lankytojai ir dangaus poilsio erdvės svečiai apylinkes galės stebėti iš 450 metrų aukščio. „Burj Jumeira“ taip pat turės kelias stebėjimo aikšteles, į kurias bus siekiama pritraukti žmones stebėti fejerverkus, taip pat dalyvauti ekstremaliose sporto šakose.

Likusi „Downtown Jumeira“ dalis – gyvenamosios ir komercinės erdvės, viešbučiai, taip pat unikalios maisto ir gėrimų koncepcijos bei pasaulinio lygio restoranai.

Jau dabar skelbiami pirmieji planai, kuriais dangoraižį ir visa jį sudarantį miestelį sujungti su miestu specialiai įrengtu nauju metro maršrutu.

„Tai ne tik tenkins gyventojų, norinčių gyventi darniose bendruomenėse, poreikius, bet taip pat sustiprins Dubajaus turizmo pasiūlą, pridedant dar vieną unikalų lankytiną objektą į ir taip jau gana solidų sąrašą“, – sakė miesto meras Abdulla Al Habbai.

Dangoraižio pirmojo plėtros etapo pabaiga numatoma 2023 metais. Nepatvirtinti šaltiniai išduoda, jog šiam dangoraižiui ir jo apylinkėms projektuoti paskirti net 3,96 mln. kvadratinių metrų (13 mln. kvadratinių pėdų).


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Lietuva visiems: Žmonės kuria žmonėms

Minint Tarptautinę neįgaliųjų dieną ir žymint trisdešimtmetį pirmojo aplinkos prieinamumo žmonėms reguliuojančio teisės akto Lietuvoje priėmimą (RSN 154-93), LR Seime…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų