iŠMANUSIS MIESTAS tęsia savo istoriją!


Prieš ketverius metus žurnalo „Structum“ paskelbtas projektas „Išmanusis miestas“ sėkmingai vystomas toliau. Čia sujungia pajėgas viešasis ir privatus sektoriai, aukštųjų mokyklų ambicingas kuriantis jaunimas. Visi turi bendrą idėją gražinti Lietuvą ir siekia įgyvendinti savivaldybių planus atnaujinti miestų gyvenamąją aplinką, vadovaudamiesi pažangios ir darnios plėtros principais. Džiaugiamės ir sveikiname naujas savivaldybes prisijungus prie projekto „Išmanusis miestas IV“. Tikime, kad jas konkurso dalyviai nustebins išradingomis idėjomis, o perspektyviausi projektai bus pritaikyti šiuolaikiniam gyvenimui. Pristatome savivaldybes, išdrįsusias ir norinčias keistis, taip pat žurnalo puslapiuose savo patirtį atskleidžia „Išmaniojo miesto II“ dalyvės.

Projekte „Išmanusis miestas II“ dalyvavo ne tik keturių aukštųjų mokyklų (KTU, VGTU, VDA, VTDK) studentai, dėstytojai, konkurso partneriai, bet ir trys savivaldybės, kurių teritorijoms šiuo metu jau rengiami ar yra parengti techniniai projektai, tikrovėje vyksta idėjų įgyvendinimo darbai. Tai Kaišiadorių rajono (meras Vytenis Tomkus), Šiaulių rajono (meras Antanas Bezaras) ir Elektrėnų (meras Kęstutis Vaitukaitis) savivaldybės. Pažvelkime išsamiau, kas jose yra ar greitai bus atlikta, kokių patarimų, pasiūlymų jos turi projekto rengėjams, dalyviams, kaip ir ar greitai pasikeis jų miestai, su kokiais sunkumais jos susidūrė. Ar tikrai reikia to, ką rengia „Išmanusis miestas“?

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Lietuva visiems: Žmonės kuria žmonėms

Minint Tarptautinę neįgaliųjų dieną ir žymint trisdešimtmetį pirmojo aplinkos prieinamumo žmonėms reguliuojančio teisės akto Lietuvoje priėmimą (RSN 154-93), LR Seime…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų