Klaipėdos miesto sav. nuotr.

Klaipėdoje planuojama rekonstruoti miesto polikliniką


Klaipėdos savivaldybė pasirašė sutartį su įmone „Synergy Solutions“, kuri parengs 1979 metais uostamiestyje pastatytos poliklinikos kapitalinio remonto techninį projektą.

„Mūsų siekis – po vienu stogu sutelkti daugelį klaipėdiečiams reikalingų paslaugų, sukurti čia stiprų medicinos centrą, o be infrastruktūros sutvarkymo tai būtų sunkiai įmanoma. Šis pastatas turi didžiulį potencialą, kurį būtina išnaudoti. Vis dar stebina požiūris, kai siūloma imtis naujų statybų ignoruojant turimo turto pritaikymo galimybes“, – komentavo pranešime cituojamas Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Poliklinikos modernizavimo ir automobilių stovėjimo aikštelės statybos techninio projekto parengimo konkursą laimėjo UAB „Synergy Solutions“. Pagal sutarties sąlygas, projektas turės būti parengtas per 10 mėnesių. Planuojama, kad kapitalinis poliklinikos remontas galėtų startuoti 2026 metų pradžioje.

Poliklinikos, esančios Taikos pr. 76, bendras plotas – 11,6 tūkst. kvadratinių metrų. 1979 metais iškilęs pastatas bus ne tik atnaujintas, bet ir perplanuotos erdvės atsisakant nenaudingų plotų bei užtikrinant, kad patalpos būtų išnaudojamos racionaliai.

Pastatą numatoma remontuoti dalimis, tad įstaigos iškraustyti nereikės, veiklą bus galima tęsti tame pačiame pastate. Numatyta išplėsti ir prie poliklinikos esančią automobilių stovėjimo aikštelę. Tikimasi, kad apie 2028 m. baigus darbus atsivers galimybės čia sutelkti dar didesnį skaičių reikalingų specialistų ir paslaugų.

Viešoji įstaiga Klaipėdos miesto poliklinika – didžiausia pirminės sveikatos priežiūros įstaiga Klaipėdoje, įstaigos savininkė – miesto savivaldybė. Šiai poliklinikai savo sveikatos priežiūrą yra patikėję beveik 35 tūkst. gyventojų.

Klaipėdos miesto poliklinika taip pat yra viena iš 35 medicinos įstaigų, pasirašiusių bendradarbiavimo sutartį dėl dalyvavimo Sveikatos centro veikloje. Toks centras Klaipėdoje veikia funkcinio bendradarbiavimo būdu – tai reiškia, kad įstaigos nėra sujungiamos į vieną juridinį vienetą, tačiau paslaugas paci


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų