itk butikas
Norbert Tukaj nuotr.

Šiurkšti industrinė estetika: Vilniaus širdyje įgyvendintas prabangaus butiko interjero projektas


Interjero dizaino studija „NOUS“ sostinės Gedimino prospekte įgyvendino šviesos kiekiu ir panaudotomis medžiagomis išsiskiriantį prabangaus butiko interjero projektą.

100 kvadratinių metrų erdvėje „NOUS“ studijos dizainerės pateikė netikėtus sprendimus. Butike buvo subalansuota šiurkšti ir kieta industrinė estetika.

Anot interjero autorės Miglės Surdokaitės, pagrindiniai raktažodžiai kuriant šį interjerą buvo „natūralus“ ir „elegantiškas“. Ji plačiau papasakojo apie pasirinktas medžiagas ir jų derinius.

„Nėra kitų medžiagų, kaip plienas ir betonas, kurios geriausiai galėtų išreikšti anglišką žodį „raw“ (liet. neapdirbtas). Skirtingos apdailos ir tekstūros, nuo statybinių medžiagų iki blizgių lentynų, sukuria kontrastą ir prieštarauja viena kitai.

itk butikas
Norbert Tukaj nuotr.

Du kraštutinumai susitinka harmonijoje: vienoje pusėje – betonas ir gofruotos skardos siena, kitoje – apvalus veidrodis ir italų baldų dizainerio Mario Bellini odinė sofa.

Galutinį akcentą, sujungiantį visą erdvę į vieną ritmą, suteikia LED apšvietimas. Spalvinė gama prekėms lentynose padeda išsiskirti ir papasakoti istoriją“, – sako M. Surdokaitė.

Ji priduria, jog dar nebuvo tekę naudoti tokių statybinių medžiagų interjere.

„Buvo iššūkis, kaip jas suderinti su jaukia ir šviesia atmosfera, bet tuo pačiu sukurti pranašumą. Įėjus į parduotuvę tai tikrai suteikia „wow“ efektą. Bent jau mes tuo tikime.

itk butikas

itk butikas
Norbert Tukaj nuotr.

Projektas nuo pat pradžių buvo grynas eksperimentas. Nerimavome, kai reikėjo sumontuoti visas medžiagas, bet iškart po to, kai pradėjo atkeliauti baldai, žinojome, kad viskas puikiai dera tarpusavyje.

Klientas suteikė mums visišką laisvę eksperimentuoti, o tai taip pat ne taip dažnai pasitaiko, nes klientai mėgsta kontroliuoti procesą. Tai buvo labai gaivu, esame dėkingi už pasitikėjimą“, – sako M. Surdokaitė.

it butikas nous architecture it butikas nous architecture it butikas nous architecture it butikas nous architecture it butikas nous architecture it butikas nous architecture it butikas nous architecture


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Sostinės centre užbaigti 2 daugiabučiai

Centrinėje sostinės dalyje esantis Šnipiškių rajonas, kuriame telkiasi didieji sostinės verslai ir neseniai duris atvėrė ramybe alsuojantis Vilniaus japoniškas sodas,…

Has photos

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų