Šviežias oro gūsis stilingo interjero dekoro rinkoje: „C&D Style“ siūlo meistriškumą, kuriant savo namų interjerą


Interjero salonas „C&D Style“ šeimos duetas – Claudia ir Deivis – siekdami į lietuvių gyvenimus įnešti daugiau subtilumo ir elegancijos, prieš 23 metus įkūrė įmonę. Jiems buvo itin svarbu atliepti visus žmogaus pojūčius: kvapą, lytėjimą, regą, skonį ir klausą, todėl nuo pat pradžių „C&D Style“ išsiskyrė itin plačiu ir stilingu asortimentu. Šiandien salone suburtas populiariausių Europoje prekinių ženklų žvaigždynas, kuriame vyrauja tvarumas, praktiškumas ir estetiškumas.

Pirmasis salonas buvo atidarytas poros namuose, Kaune, Nemuno gatvėje. Dar tuomet salone buvo galima rasti išskirtinių namų kvapų, prabangios tekstilės ir elegantiškų indų. Lietuviai greitai įvertino „C&D Style“ siūlomą kokybę, įmonė sparčiai plėtėsi, o šiandien jos teikiamą platų asortimentą galima įsigyti didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei internetinėje parduotuvėje.

Nors visi salone prekinių ženklų produktai yra labai skirtingi, savitas bruožas visada išlieka – elegancija ir subtilumas. Šiuosyk salono pavadinimas pats diktavo interjero viziją. Itin stipri asociacija su elegancija – esminis šio salono bruožas.

Įmonė atstovauja išskirtinius gaminius siūlančius gamintojus iš Italijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos bei kitų Europos šalių. Taip pat neapsiribojama vienu stiliumi. Išskirtinius namų akcentus čia gali rasti tiek klasikos, tiek modernizmo gerbėjai.

Prekės ženklai, kuriuos galima rasti „C&D Style” kasmet dalyvauja įvairiuose interjero dizaino konkursuose – turimi produktai ne kartą tapo tarptautinių konkursų laureatais.

Tekstilės gaminiai, kuriuose užkoduota kasdienė poezija

Vienas didžiausių „C&D Style“ asortimento išskirtinumų – dar 1845 metais Prancūzijoje pradėta gaminti „Yves Delorme“ tekstilė, apjungianti poeziją, drąsą ir per ilgametę patirtį įvaldytą meistriškumą. Nuo 2004 m. esantis Kolberto komiteto nariu, „Yves Delorme“ simbolizuoja nepaprastą gyvenimo būdą ir kasdienės prabangos patirtį.

Įspūdingo grožio patalynę, elegantiškas lovatieses, jaukumą kuriančias pagalvėles, išskirtinius rankšluosčius ir chalatus gaminanti įmonė kiekvienais metais vis stipriau įsitvirtina rinkoje, ir šiandien yra vienas didžiausių savo kategorijoje Europos ribose. Kokybę patvirtina ir tai, kad „Yves Delorme“ dizaino namai yra apdovanoti garbingu nacionaliniu  „Entreprise du Patrimoine Vivant“ (gyvąjį paveldą puoselėjančios įmonės) titulu. Jis buvo suteiktas už išskirtinės kokybės kūrybą ir autentišką, retą meistriškumą, ištobulintą per 175-erius metus. Prieš patvirtinant dizainą, kiekvieną kartą peržiūrima daugybė eskizų, o galutinis variantas pirmiausia nupiešiamas rankomis ir tik po to atspaudžiamas ant audinio.

Ieškoti, stebinti ir pažinti nuotykių jaudulį

Dar vienas „C&D Style“ asortimento perlas – žaismingi vokiečių gamintojo „Werner Voss“ šviestuvai. Daugiau nei 35 metų patirtį sukaupęs gamintojas kviečia pamiršti nuobodulį ir pripildyti namus išskirtiniais akcentais ir nuotykių dvasia.  Ši netradicinė kolekcija prasidėjo nuo tarsi šviestuvo gaubte savo snukutį slepiančio kiškio ir šiandien išaugo iki didžiulės kolekcijos, kurioje galima rasti tiek įvairaus dydžio pastatomų, tiek sieninių šviestuvų. Tai interjero sprendimai, nebijantiems stebinti ir nuolat ieškantiems išskirtinumo suteikiančių akcentų.

Tikslas – tarnauti žmogui ir jį supančiai aplinkai

„C&D Style” klientai renkasi kokybę ir išskirtinumą, tad greitai įvertino ir „LSA“ prekės ženklą. 1966 metais Londone įkurta tarptautinė dizaino studija pasaulį stebina aukšto meistriškumo rankų darbo kūriniais. Savo veiklą kultūrinių ir socialinių permainų laikotarpiu pradėjęs vienas iš įmonės įkūrėjų Janusz Lubkowski nuo pat pradžių skatino šiuolaikinį ir įvairiapusį požiūrį, kuris tapo įmonės raktu į sėkmę bei klestėjimą. Šiuo metu jo darbus tęsia dukra Monika Lubkowska-Jonas, kurios tikslas – išsaugojant įmonės tikslus ir vertybes tęsti tėvo pradėtą darbą, atsižvelgiant į šių dienų tendencijas.

Kuriant gaminius įmonė stengiasi geriau suprasti žmogų, aplinką bei tikslą, kuriam produktas bus naudojamas. Atsižvelgiant į tai, kuriamas unikalus dizainas, išgryninant formas, subalansuojant proporcijas ir parenkant tinkamiausią spalvą.

Rinkoje itin vertinami „LSA“ rankų darbo stiklo gaminiai. Išpustas stiklas suteikia begalines dizaino galimybes, kurios atsiskleidžia išbandant skirtingas technikas bei jų galimybes. Gamybos metu smėlis, pelenai ir kalkės kaitinami krosnyje, iki išsilydimo. Išpūtus pagrindinę formą, dar karšta masė formuojama rankomis, siekiant išgauti geriausią rezultatą.

Salone dirbantys konsultantai turi daug patirties interjero srityje. Jie su malonumu patars, papasakos apie gaminį ir padės išsirinkti.

Salone įvairių smulkių interjero detalių: žvakidžių, indų, namų kvapų bei dekoracijų. Taip pat siūlomi ir tekstilės gaminiai: patalyne, rankšluosčiai pledai ir lovatiesės. Fizinėse parduotuvėse ar www.cdstyle.lt galima rasti kokybiškų ir stilingų verslo dovanų darbuotojas ar verslo partneriams.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

2022 metų augalų tendencijos

Visada malonu namus dekoruoti augalais, nes jie puošia taip, kaip bet kokia kita interjero detalė negalėtų. Augalai padeda atsiskleisti namų…

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų