bizarre restoranas
Bizarre restoranas.

Verta apsilankyti: kino juostas primenantis „Bizarre“ restoranas svečius stebina išskirtinumu


 Išskirtinėje vietoje Vilniuje įsikūręs restoranas „Bizarre“ iš tiesų atima žadą. Čia užsukę svečiai ne tik gali pasilepinti skirtingų virtuvių patiekalais, bet ir jaustis lyg patekę į kino filmą.

Ne, vaidinti  čia nieko nereikės, tačiau išskirtinės erdvės sukurs daugybės skirtingų pasaulių iliuziją. Čia tinkama atmosfera tiek ryškiam ir triukšmingam vakarėliui, tiek ramiai vakarienei su šeima ar net privačiam verslo renginiui.

Restorano interjero ir maisto dermė

„Bizarre“ restorano interjeras atspindi maisto grožį ir skonį savyje. Kiekviena dalis turi savo istoriją, nes prieš atveriant šios unikalios vietos duris, dekoro detalių bei baldų  buvo ieškoma po visą pasaulį. Tiek aplinka, tiek aptarnaujantis personalas yra kosmopolitiškas, todėl ir lankytojai natūraliai pritraukiami panašūs – atviri pasaulio skoniams ir kultūroms, norintys jaustis laisvi ir nevaržomi.

bizarre restoranas

„Bizarre“ garsėja gerai žinoma Asian Fusion virtuve. Išskirtinis meniu, kurio pažiba garsioji Pekino antis, ir atsidavęs šefas lėmė, kad „Bizarre“ pateko į 30-ies geriausių Lietuvos restoranų sąrašą.

Kalbant apie erdves, jos išskirstytos taip, kad svečiams būtų užtikrintas visiškas privatumas. Pirmajame aukšte kabančios egzotiškos afrikietiškos kaukės tarsi skatina nusiimti savąsias ir jaustis kaip namuose, o antrajame aukšte esanti grupės „Pink Floyd“ albumo „The Dark Side of The Moon“ viršelio interpretacija atspindi moto „laikas lygu pinigai“.

Šie sprendimai buvo pasirinkti atsižvelgiant į svečių lūkesčius: pirmas aukštas kviečia praleisti ramius ir jaukius vakarus, o antras – pašėlti didžiojo Getsbio stiliumi.

Į akis krinta kiekviena interjero detalė

Gyvenimas „Bizarre“ restorano viduje verda įvairių pasaulių ritmu. Keliaujant per skirtingas erdves, jaučiama Europos, Azijos ar net Afrikos dvasia. Dėmesį atkreipia sienas puošiančios išskirtinės kaukės, dvelkiančios egzotika ir meniška atmosfera.

bizarre restoranas

Atkeliavusios tiesiai iš Balio, spinduliuoja ramybę bei išmintį. Baro erdvės pažiba tapusi Budos galva – sužadina nepaprastą lengvumo jausmą, nepaisant to, jog sveria… net 200 kg.

O tradiciniai baro skėčiai, esantys pirmajame aukšte, turėjo „atlaikyti“ didžiausią atranką, kol galiausiai buvo pasirinkti restorano interjerui papuošti. Po jais saugomos restorano svečių galvos nuo sunkių minčių lietaus.

Vietų, kur skaniai pavalgyti Lietuvoje atrasite tikrai ne vieną, tačiau norintiems skonio spalvas pajusti ne tik ant liežuvio, privaloma apsilankyti „Bizarre“ restorane. Apgalvoti interjero sprendimai ne tik stebina, bet ir kuria tokį jausmą, kokio šiandien ir norisi. Užsukus vienam kokteiliui ar visai vakarienei – įspūdis visada lieka nepamirštamas.

 

 

Partnerio turinys


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų