Efektyvus patikimos eksploatacijos sprendimas


Ilgai eksploatuojami betono ir gelžbetonio grindiniai bei transporto statiniai veikiami tiek atšiaurios aplinkos, tiek intensyvių, vis labiau augančių apkrovų. Siekiant padidinti tiltų konstrukcijų ilgalaikiškumą ypatingą dėmesį būtina kreipti į hidroizoliaciją, saugančią statinį nuo vandens prasiskverbimo ir vėliau susidarančio armatūros irimo bei korozijos. Hidroizoliacijos patikimumo ir ilgalaikiškumo rodiklis tiesiogiai veikia galutinį paties statinio ilgalaikiškumą.

Per pastaruosius metus stipriai pasikeitė važiuojamosios dalies grindinių ir kelių dangų hidroizoliacijos technologijos. Išaugę kelių dangos hidroizoliacijos kokybės ir jos ilgalaikiškumo reikalavimai tapo stipriu postūmiu naudoti šiuolaikiškas hidroizoliacines technologijas ir kurti medžiagas, užtikrinančias 20 metų ir ilgesnį dangų eksploatavimo laiką jų neremontuojant.

„Bitumelit PR5“ yra būtent viena tokių medžiagų, per ilgus naudojimo metus pelniusi projektuotojų ir architektų pasitikėjimą. Šią hidroizoliacinę medžiagą gamina bendrovė „TechnoNICOL“. Medžiaga skirta kelių antstatų važiuojamosios dalies betono plokščių hidroizoliacijai įrengti.

Tiesiant kelius, remontuojant tiltus ir kitus panašius statinius, „Bitumelit PR5“ užtikrina patikimą apsaugą nuo griaunančio vandens ir kitų agresyvių terpių poveikio. Ši danga padeda akivaizdžiai sumažinti statybos išlaidas ir antstato svorį. Viršutiniam dangos sluoksniui naudojamas stambiagrūdis mineralinis smėlis saugo medžiagą nuo perkaitimo ir lydymosi, dengiant kitą karšto betono mišinio sluoksnį.

Visos „TechnoNICOL“ kelių ir transporto statinių statyboje naudojamos medžiagos įveikia ne vieną kokybės kontrolės etapą – tiek gamybos pradžioje, tiek produkcijai jau esant gatavai.


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Lietuva visiems: Žmonės kuria žmonėms

Minint Tarptautinę neįgaliųjų dieną ir žymint trisdešimtmetį pirmojo aplinkos prieinamumo žmonėms reguliuojančio teisės akto Lietuvoje priėmimą (RSN 154-93), LR Seime…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų