Naujas vandenlenčių parkas laukia visos šeimos


 

Parko plotas: 50 arų

Išlygintos pakrantės ilgis: 100 m

Tvarkant pakrantę: išvežta 46 sunkvežimiai dumblo, atvežta 80 sunkvežimių smėlio

Užsėta dekoratyvinė pievelė: apie 20 arų

Terasos plotas: 200 m2

Lieptų ir takų ilgis palei pakrantę: 100 m takas

2 plaukiojantys lieptai po 7,5 m ilgio

5 konteineriai: 3 vnt. sujungti į vieną patalpą (virtuvė, baras, bendra lankytojų erdvė, registratūra), 1 vnt. – sandėlys, 1 vnt. – administracinės patalpos

Į terasą integruotas vandens kubilas: 1 vnt.

Banketinė palapinė, skirta užsakomiesiems renginiams, plotas – 40 m2

 

Parko įkūrėjas Justas Abromavičius sako, kad su kitais bendraminčiais vandenlenčių parko idėja susižavėjo dar 2011 m., kai teko prisidėti prie pirmojo parko statybų greta Salotės ežero. „Daug metų kaip mėgėjai praktikavome šį sportą, susipirkome inventorių, nekantriai laukdavome sezono starto pradžios. Krito į akį, kad šiuo sportu užsiima gana įdomus jaunimas, labai įvairi sporto bendruomenė. Pati idėja įkurti savo parką gimė spontaniškai, nors jau seniai svajojome turėti savo vietą, kurioje galėtume ne tik sportuoti, bet ir kokybiškai leisti laisvalaikį“, – pasakoja parko savininkas. Įkurti parką paskatino ir didėjantis susidomėjimas vandenlenčių sportu – kai kuriuose parkuose reikėdavo rezervuoti laiką net prieš savaitę. Tad, atsiradus galimybei pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama, atsirado ir finansinių galimybių įkurti tokį parką, kuriam vietovę pasirinko įvertinę perspektyvą plėstis ir teikti kuo daugiau paslaugų.

Iššūkiai nesumažino idėjų gausos

Vandenlenčių parko „Elev8“ koncepcijos autoriai yra patys įkūrėjai, dirbę pasiremdami šeimų paskata ir draugų patarimais ir patirtimi, įgyta skirtingose verslo srityse. „Pagrindinis tikslas buvo padaryti parką patrauklų ne tik plaukiančiajam vandenlente, bet ir jo draugams, antrajai pusei ar vaikams, kurie tuo metu stebi veiksmą nuo kranto. Kartu norėjosi išskirtinumo, suderinto su aukštos kokybės paslaugomis – pradedant paplūdimiu, plaukimu ir baigiant patiekalais sveiko maisto kavinėje“, – pasakoja J. Abromavičius.

Naujasis vandenlenčių parkas gimė vietoje, kuri iš pat pradžių net nebuvo panaši į tinkamą tokiam sumanymui: akis rėžė apleista teritorija, į dumblėtą ežero pakrantę smego kojos, pro visur prižėlusius didžiulius krūmynus buvo sunku įžiūrėti vandenį, tad, norint prie jo patekti, teko viską išvalyti. Parko kūrėjų komanda, skatinama noro turėti a la Palangos smėlį, pirmiausia išvalė paplūdimiui skirtą vietą, iš karjero atsivežė galybę savivarčių smėlio ir įrengė maudyklą – vaizdas pasikeitė neatpažįstamai.

Keturių bokštų sistemas, sujungtas 220 ir 250 m ilgio kabeliais, – po du bokštus kiekvienoje ežero pakrantėje, taip pat konteinerines patalpas, kuriose yra virtuvė, baras ir bendroji erdvė, – įrengė rangovas UAB „Wakerepublic“. Jis taip pat pasirūpino vandenlenčių sporto inventoriumi, virtuvine įranga bei baldais. UAB „Redrem kasyba“ sutvarkė kraštovaizdį: įrengė maudyklą, išvalė ežero dugną, sutvarkė visą parko teritoriją ir ją apželdino, taip pat įrengė terasą, taką palei pakrantę, išsprendė problemas, susijusias su stabiliu bokštinės konstrukcijos pagrindu, paklojo jam pamatą dumblėtoje vietovėje, kad bokštai stabiliai stovėtų. Visais reikalingais statybiniais įrankiais parėmė UAB „Ramirent“, kuri neatlygintinai davė naudotis konteinerinę patalpą, naudojamą administracinėms reikmėms, ir mažesnį konteinerį, virtusį sandėliu.

Bet patys didžiausi iššūkiai mums kilo dėl patirties stokos. Didelė idėjų dalis gimė jau parko statybų proceso metu, rutuliojosi savaime. Teko kai ką perdarinėti, o tam prireikdavo dvigubai daugiau laiko nei įprastai. Daug darbų atlikome pirmą kartą, norėjosi, kad viskas būtų padaryta savomis rankomis, iš mūsų širdžių – ir rezultatas tikrai džiugina, viliamės puikų įspūdį palikti ir lankytojams. Paslaugų kokybė aukšta, tad neturėtų nuvilti ir vidutinės rinkos kainos. Mūsų tikslas ir siekiamybė yra puikus aptarnavimas, patenkinti lankytojaiir maksimalus komfortas“, – sako parko savininkas.

Gamtos, architektūros ir veiklos dermė

Vandenlenčių parkas „Elev8“ pasirinko socialiai atsakingą politiką. Čia sukurtos sąlygos kartu atvykstantiems augintiniams, bus rengiamos dienos stovyklėlės vaikams. „Norime skatinti vaikų užimtumą ir domėjimąsi vandenlenčių sportu, vyks treniruotės vaikams – mums talkins savanoriai, įdarbinome ir vietinį jaunimą. Patys turime šeimas ir mažų vaikų, todėl norime praleisti su jais kuo daugiau laiko, suderinti visų šeimos narių veiklas“, – sako J. Abromavičius, minėdamas vaikų žaidimo aikštelę su smėlio dėže, apšilimo prieš kiekvieną plaukimą kompleksą. Viso sezono metu čia bus teikiama ne tik vandenlenčių (angl. wake board) paslauga, parkas skirtas ne tik ekstremaliamsportui – bus rengiami jaukūs vakariniai pasisėdėjimai ar banketai, didžiojoje terasoje per televizorių ar projektorių su didžiuliu ekranu galima bus stebėti olimpinių žaidynių, sporto renginių transliacijas, mėgautis filmų vakarais. Lankytojų lauks pirties ir kubilo malonumai, kur, beje, žvarbiais vakarais nemokamai bus galima sušilti po plaukimo. Parko kavinukė gamins įprastus ir visų pamėgtus patiekalus, pavyzdžiui, suvožtinius, bet: „Didžiausią dėmesį skirsime produktų ir gamybos kokybei. Kokybė bus mūsų „arkliukas“. Daug dėmesio skirsime ne tik sudėčiai, receptams, bet ir tiekėjų atrankai, – pabrėžia savininkas. – Ir nors valgiaraštis nebus itin ilgas, bet jį kiekvieną savaitgalį paįvairinsime specialiu tik tam savaitgaliui skirtu patiekalu.“

 

 

Elev8 Cable Park“ I labas@elev8.lt I tel. +370 610 49 888 I Šiemečio ež. I Trakų g. 37 I Keliakiemis I Vievio sen.

 

 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų