Požeminės atliekų surinkimo sistemos išmaniesiems miestams. Daugiau nei betonas ir plienas


„BWaste International B.V.“ įkurta 2003 m. Deventerio mieste, Nyderlanduose. Nuo pat veiklos pradžios įmonės dėmesio centre – požeminių atliekų surinkimo sistemų kūrimas, gaminimas bei montavimas.

Spartus požeminių atliekų surinkimo konteinerių skaičiaus didėjimas paskatino optimizuoti atliekų surinkimo, išvežimo ir kitas paslaugas. Mūsų informacinių technologijų padalinys sukūrė vartotojui skirtą elektroninę ir programinę įrangą, naudotojams užtikrinančią kontroliuojamą prieigą prie konteinerių, taip pat konteinerių valdymo programinę įrangą ir belaidę informavimo apie konteinerių užpildymą sistemą. Tai mūsų klientams leido optimizuoti atliekų surinkimo ir išvežimo procesus.

Šiandien esame atliekų surinkimo sistemų lyderiai Europoje, siūlantys didelį paslaugų pasirinkimą ir požemines bei antžemines atliekų surinkimo sistemas. Mūsų klientų aptarnavimo biurai įkurti Nyderlanduose, Vokietijoje, Norvegijoje, Danijoje, Lietuvoje, Šveicarijoje bei Prancūzijoje.

Prieigos valdymas

„BWaste“ savo tiekiamiems koloniniams konteineriams siūlo elektroninės prieigos kontrolės sprendimus. Sistema atpažįsta lustinę kortelę, leidžia atidaryti konteinerį ir išmesti atliekas. Po identifikavimo procedūros atsidaro konteinerio dangtis.

Esminis identifikavimo sistemos pranašumas tas, kad galima tiksliai nustatyti, kokia lustine kortele naudojantis konteineris buvo atidarytas. Lustinės kortelės užregistruojamos konteinerių valdymo sistemoje ir susiejamos su gyventojų adresais. Neteisėtų veiksmų tikimybė sumažinama iki minimumo, nes konteineriais gali naudotis tik gyventojai, kuriems suteikta tokia teisė. Sistema „Smartbox® Ident“ taip pat leidžia paslaugas teikiančiai įmonei paskirstyti mokesčius už atliekų tvarkymą, atsižvelgiant į išpiltų atliekų kiekį.

Užpildymo lygio stebėsena

Užpildymo lygio stebėsena yra sprendimas, leidžiantis sukurti efektyvesnį, paprastesnį ir palankesnį atliekų surinkimo procesą už prieinamą kainą. Atliekų konteineryje sumontuoti užpildymo lygio jutikliai leidžia klientams žinoti tikslų kiekvieno konteinerio užpildymo lygį, nes šie duomenys perduodami į konteinerių valdymo programinę įrangą, pagrįstą debesijos technologija.

Konteinerių valdymo programinė įranga

Aiškūs požeminio konteinerių parko būsenos ir funkcionavimo rodiniai, informacija apie naudotojų išpiltų skirtingų rūšių atliekų kiekį ir konteinerių užpildymą žinoma prieš fiziškai jas surenkant sunkvežimiu. Tai leidžia visiškai kontroliuoti atliekų surinkimo procesus pačiais efektyviausiais būdais. Konteinerių valdymo programinė įranga taip pat leidžia prognozuoti konteinerių užpildymo greitį, atliekų surinkimo maršrutus, atsižvelgiant į atliekų surinkimo sunkvežimių talpą ir kitus apribojimus.

Maršruto planavimas

Tradicinio atliekų surinkimo proceso pagrindas yra važiavimas nustatytu pastoviu maršrutu. Kiekvienas maršruto kelyje esantis konteineris yra aplankomas ir ištuštinamas, neatsižvelgiant į jo užpildymą. Šiuo atveju vienam konteineriui skiriamas laikas ir lėšos nepriklauso nuo jo užpildymo lygio. Tačiau kodėl savivaldybės turi mokėti atliekų surinkėjams už tai, kad jie išgabeno atliekas iš konteinerių, kurie dar buvo beveik tušti?

Remiantis faktiniu ir prognozuojamu konteinerių užpildymo lygiu, gali būti sudarytas lankstus maršruto planas, kai ištuštinami tik konteineriai, užpildyti ne mažiau nei, pavyzdžiui, 70 %. Optimizuodamos atliekų surinkimo procesus, savivaldybės ir komercinės atliekų surinkimo įmonės ne tik sutaupytų daug lėšų, bet ir sumažintų į atmosferą išmetamo CO2 kiekį, transporto priemonių eismą bei aplinkos triukšmo lygį.

Daugiau nei betonas ir plienas

Vis dažniau naudojantis požeminiais konteineriais, didėjant techninei bei programinei įrangai keliamiems reikalavimams, atliekų surinkimo logistikos situacija keičiasi greitai. Siekiant priimti tinkamus sprendimus, reikia naujo požiūrio.

Mūsų į ateitį orientuota komanda su dideliu užsidegimu tęsia požeminių konteinerių logistikos produktų tyrimus bei plėtrą. Jų dėmesys sutelktas į naujų programų, statybinių medžiagų ir konteinerių dizaino kūrimą, pagerinantį miesto kraštovaizdį.

Mūsų informacinių technologijų kūrėjai didžiausią dėmesį skiria į naudotoją orientuotoms informacinių technologijų sistemoms, padedančioms sutaupyti atliekų surinkimo logistikai skirtų lėšų, mažinančioms į atmosferą išmetamo CO2 kiekį ir leidžiančioms stebėti procesus realiuoju laiku. Be to, jie kuria ekonomiškai efektyvius užpildymo lygio jutiklius, kuriuos galima naudoti bet kokios rūšies konteineriuose.

Mes dedame visas pastangas kurdami išmaniuosius miestus, o drauge – ir geresnę aplinką gyventi!


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų