Vilniuje vėl bandys prikelti „Tauro rago“ sklypą – „Eikos“ įmonė įsigijo projektą įšaldžiusią bendrovę


Su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Eika“ susijusi įmonė „Kalno projektas“ už neskelbiamą sumą įsigijo 100 proc. sostinėje vietoje apleisto baro „Tauro ragas“ planuotą statyti viešbučio ir biurų pastato projektą įšaldžiusios įmonės „Aurochs investments“ akcijų, rodo Registrų centro duomenys.

 

„Eikos“ plėtros vadovas Tomas Žiaugra patvirtino sandorio faktą, tačiau daugiau detalių apie jį ir tolimesnius planus neatskleidė.

„Sandorio vertės atskleisti negalime, nes tai yra konfidenciali informacija, tačiau pati vieta „Eikai“ yra gerai pažįstama – šalia jau išvystyto pirmojo Lietuvoje „Hilton“ viešbučio ir „Live Square“ biurų pastato“, – komentavo T. Žiaugra.

Registrų centro duomenimis, „Aurochs investments“ akcijų nuosavybės perleidimas pirkėjui įvyko liepos 21 dieną.

Pernai rugsėjį skelbta, jog dėl viešbučių sektorių paveikusios koronaviruso pandemijos „Aurochs investments“ kol kas įšaldė sostinėje vietoje apleisto baro „Tauro ragas“ planuotą statyti viešbučio ir biurų pastato projektą.

2018 metais teritorijoje šalia V. Kudirkos ir J. Jasinskio gatvių sankryžos „Aurochs investments“ ketino pradėti trijų žvaigždučių, 100-120 kambarių viešbučio ir apie 3,5 tūkst. kv. metrų ploto biurų pastato statybas. Į objekto plėtrą įmonė planavo investuoti 14 mln. eurų.

„SP architektų grupės“ parengtuose projektiniuose pasiūlymuose buvo nurodoma, kad 2,6 tūkst. kv. metrų ploto sklype planuojamas 5 aukštų pastatas su 107 vietų požemine automobilių saugykla. Statybų pabaiga buvo numatyta 2019-2020 metais.

Leidimą statyti viešbučio paskirties pastatą „Aurochs investments“ gavo 2019 metų rugsėjį, gavus statybos leidimą buvo jau ieškoma statybos rangovų ir buvo pradedama ruoštis statyboms.

„Aurochs investments“ pastatą J. Jasinskio gatvėje įsigijo 2017 metų sausį. Ji valdo 1,4 tūkst. kv. metrų ploto pastatą J. Jasinskio gatvėje bei iki 2095 metų nuomojasi komercinės paskirties sklypą iš valstybės.

Alaus baras „Tauro ragas“ Vilniuje veikė 1974–1994 metais. Barą prieškariu veikusios vežikų smuklės vietoje 1967–1968 m. pagal užsakymą suprojektavo architektai Algimantas Mačiulis ir Eugenijus Algimantas Gūzas.

 

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų