Molėtuose baigtos „Teltonikos“ technologijų centro statybos – sukurs 500 darbo vietų


Daiktų interneto prietaisų gamybos grupė „Teltonika IoT Group“ baigė statyti 34 mln. eurų vertės technologijų centrą Molėtuose. Oficialus jo atidarymas įvyks spalio 21-ąją, pranešė grupė.

 

„Teltonikos“ įkūrėjas ir prezidentas Arvydas Paukštys sako, jog centre dirba apie 150 žmonių.

„Dar tik ruošiamės jį atidaryti. Jame dirba 150 žmonių, bet kol kas jie važinėja į Vilnių“, – antradienį teigė A. Paukštys.

Grupė pranešė, kad bendrovės „Teltonika EMS“ padalinyje Molėtuose per kelerius metus bus sukurta 500 darbo vietų, o investicijos į projektą siekia 34 mln. eurų.

Centro statybos pradėtos šių metų sausį. Jame, be gamybos padalinio, yra administraciniai ir gaminių projektavimo biurai bei laboratorijos.

Molėtuose „Teltonika“ kurs ir gamins daiktų interneto produktus – profesionalią tinklo įrangą, elektromobilių įkrovimo stoteles, modernius telemedicinos prietaisus, įskaitant dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatus ir prieširdžių virpėjimus atpažįstančias išmaniąsias apyrankes.

Oficialioje centro atidarymo ceremonijoje planuoja dalyvauti Lietuvos premjerė Ingrida Šimonytė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

„Teltonika EMS“ taip pat valdo gamybos padalinį Vilniuje, Liepkalnyje.

Pastatą projektavo architektų studija „2L architects“.

 

Šaltinis: BNS


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Namai lego principais

Kas sieja prieš 6000 metų nutiestą medinį sweeto taką netoli somerseto Didžiojoje britanijoje, 19 a. Pradžioje darbininkams skirtas mobiliąsias kavinukes…

Has photos

Fasadai, kuriems nėra blogo oro

Vėdinamieji ir jiems giminingi bioklimatiniai fasadai šiuo metu laikomi vienais iš geriausių sprendimų siekiant palaikyti optimalią vidaus temperatūrą ir garso…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų