tokvila

Vilniuje baigtos didžiausio Lietuvoje automobilių centro statybos


UAB Merko statyba Vilniuje, Savanorių prospekte baigė statyti bendrovei „Tokvila“ priklausantį naują, didžiausią Baltijos šalyse naudotų automobilių prekybos ir kėbulo remonto centrą.
 

Naujajame daugiau kaip 11 000 kv. metrų ploto centre uždaroje, šildomoje erdvėje vienu metu bus galima eksponuoti bei saugoti iki 250 naudotų „Toyota” ar kito gamintojo automobilių. Šalia, 2600 kv. m. plote įsikurs modernus kėbulo remonto cechas, kuriame kas mėnesį bus galima suremontuoti ir paruošti iki 350 automobilių.

„Akivaizdu, kad Europos naujų automobilių rinka patiria sunkumų, kuriuos lemia daugybė priežasčių, pradedant lustų deficitu ir baigiant kintančiu požiūriu į judumo problemų sprendimo būdus. Naujų automobilių kainų šuolio akivaizdoje auga naudotų automobilių paklausa.

Nors toks pasirinkimas laikomas labiau rizikingu, „Toyota” turi sprendimą ir visiems automobiliams iki 10 metų, atitinkantiems „Toyota Approved“ programos reikalavimus, suteikia 2 metų garantiją. Tai kuria didelę pridėtinę vertę ir naudotų automobilių patrauklumą kilsteli į žymiai aukštesnį lygmenį“, – pristatydamas naują centrą kalbėjo bendrovės „Tokvila“ generalinis direktorius Gintautas Ignotas.

tokvila centras

Pasak pašnekovo, naudotų automobilių pirkėjams siekiama sukurti tokią pat komfortišką aplinką, kaip ir perkantiems naujus, tad nuspręsta investuoti į visiškai naujos koncepcijos centrą. Investicijos į jį siekia beveik 14 mln. eurų. Modernus ir funkcionalus pastatas atitinka A+ energinio efektyvumo klasę. Jo šildymui ir vėsinimui bus naudojama geoterminė energija, naujos kartos dažymo įrenginiai su šilumos rekuperacija padės gerokai sutaupyti reikalingos energijos kiekį ir leis sumažinti CO2 išmetimą į aplinką.

Pastate įrengta 16 elektromobilių įkrovimo stotelių, artimiausiu metu ant stogo ketinama sumontuoti 680 kW galios saulės elektrinę, kuri pagamins iki 80 proc. servise sunaudojamos elektros energijos.

„Malonu, kad mūsų partneris – bendrovė „Tokvila“ – patikėjo mums įgyvendinti savo lūkesčius ir pastatyti šiuolaikišką, modernų, aplinkai draugišką automobilių remonto ir pardavimo centrą.

Mes jau ne vieną dešimtmetį statome gyvenamuosius namus bei verslo pastatus tiek Lietuvos, tiek užsienio kapitalo įmonėms, sekame naujausias statybų tendencijas, darbus organizuojame taip, kad jie turėtų kuo mažiau poveikio aplinkai, o pastatyti statiniai būtų efektyvūs energine prasme, padėtų taupyti išteklius, o tuo pačiu – jų eksploatavimo išlaidas.

Visas šias žinias bei patirtį pritaikėme ir statydami šio naujo automobilių centro pastatą“, – kabėjo strategines „Tokvila“ permainas realizuoti padėjusios bendrovės Merko statyba generalinis direktorius Saulius Putrimas.
 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

Namai lego principais

Kas sieja prieš 6000 metų nutiestą medinį sweeto taką netoli somerseto Didžiojoje britanijoje, 19 a. Pradžioje darbininkams skirtas mobiliąsias kavinukes…

Has photos

Fasadai, kuriems nėra blogo oro

Vėdinamieji ir jiems giminingi bioklimatiniai fasadai šiuo metu laikomi vienais iš geriausių sprendimų siekiant palaikyti optimalią vidaus temperatūrą ir garso…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų