Paaiškėjo, kur „Johnson Matthey“ steigs paslaugų centrą Vilniuje: pasirašė sutartį su „Artery“ vystytojais


Šį rudenį buvo pranešta, kad pasaulinė tvariųjų technologijų lyderė „Johnson Matthey“ Vilniuje ketina atidaryti verslo paslaugų centrą. Jau aišku, kur jis įsikurs – Jungtinės Karalystės bendrovė pasirašė biuro nuomos sandorį su Konstitucijos prospekte statomo A+ klasės verslo centro „Artery“ vystytojais.

JAV architekto Danielio Libeskindo projektuotame verslo centre bendrovės „Johnson Matthey“ padalinys įsikurs 1867 kv. m. patalpose, išsidėsčiusiose dalyje 5, taip pat 9 ir 10 aukštuose. Šis sandoris žymi 90 proc. „Artery“ išnuomotų patalpų lygį.

Naujajam verslo paslaugų centrui vadovausiantis Mariano Andrade Gonzalez teigia, kad  Vilnius buvo pasirinktas dėl kvalifikuotų daugiakalbių specialistų gausos, o „Artery“ – aukštų tvarumo standartų.

„Renkantis biurą, turėjome itin didelius reikalavimus jo tvarumui, juk mūsų veikla ir sprendimai klientams yra orientuoti į  nulinės taršos siekį. Taigi, mums buvo svarbūs ne tik verslo centre įdiegti pažangūs technologiniai sprendimai, tausojantys aplinką ir dirbančiųjų sveikatą, bet ir tai, ar pastatas buvo statytas siekiant kuo mažesnio neigiamo poveikio gamtai“, – sako M. A. Gonzalez.

„Artery“ yra ne tik A+ energinio naudingumo klasės verslo centras – siekiama, kad jis būtų sertifikuotas ir pasauliniu BREEAM „Excellent New Construction“ tvarumo sertifikatu.

Pasak M. A. Gonzalez, renkantis naująjį biurą taip pat buvo svarbi ir jo lokacija.

„Rinkomės tokį biurą, kuris būtų lengvai pasiekiamas tiek mūsų darbuotojams, tiek partneriams. Taip pat buvo svarbu, kad šalia jo būtų išplėtota patogi infrastruktūra, viešosios erdvės, susisiekimas“, – teigia „Johnson Matthey Global Business Services Lithuania“ vadovas.

Anot jo, naujai steigiamame globalių paslaugų centre per artimiausius 3 metus ketinama įdarbinti beveik 200 darbuotojų, kurie prisidės prie įmonės veiklos visame pasaulyje užtikrinimo. Planuojama įdarbinti finansų, informacinių technologijų, žmogiškųjų išteklių, tiekimo specialistus, taip pat suteikti praktikos vietas.

Verslo centro vystančios bendrovės, „Lords LB Asset Management“ fondų valdytojas Marius Žemaitis sako, kad šis nuomos sandoris tik dar kartą įrodė, jog tvarumo užtikrinimas šiandien yra privalomas aukščiausios klasės verslo centrų aspektas.

„Dėl išskirtinės architektūros, lokacijos ir pažangių sprendimų „Artery“ susilaukė itin didelio vietos ir tarptautinių įmonių susidomėjimo dar ankstyvaisiais projekto etapais, o šiuo metu pastate jau išnuomota net 90 proc. biuro bei komercinių patalpų ploto. Jau greitai komplekse įsikurs įvairių sektorių lyderiai: bankai ar jų padaliniai, informacinių technologijų, biotechnologijų įmonės bei daugelis kitų ambicingų verslų“, – teigia M. Žemaitis.

Jau žinoma, kad dešiniajame Neries krante statomame „Artery“ biurus ar paslaugų centrus turės „kevin.“, „Visma Tech“, „iSun“, Medicinos bankas, „Norne Securities“, „Hyarchis“, „Roche Lietuva“, „BMI Executive Institute“, „People Link“ ir kitos įmonės.

Planuojama, kad 20 aukštų pastatas duris atvers dar šių metu pabaigoje. Čia įsikurs ne tik verslo sektoriaus įmonių biurai, bet ir viešosios erdvės su restoranų, kavinių, mažmeninės prekybos ir paslaugų zonomis, o 35 metrų aukščio atrijus visuomenei bus atviras visą parą. Čia įrengta požeminė perėja leis lengvai pasiekti ir Europos aikštę, ir Baltąjį tiltą.

Projektą įgyvendina investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“ valdomas uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas nekilnojamojo turto fondas „Lords LB Special Fund I Subfund A“. Projekto nuomos klausimais rūpinasi „Colliers“. 


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Susiję straipsniai

Paskutinės naujienos

Estijos statybos bendrovė žengia į Lietuvą

Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus“ įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt“ akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol…

Has photos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų